:: سه شنبه, 30 بهمن 1397

برنامه فینال و رده بندی نوجوانان دسته دوم اعلام شد

برنامه فینال و رده بندی نوجوانان دسته دوم اعلام شد.به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ پس از پایان مسابقات نیمه نهایی برنامه فینال و رده بندی مسابقات دسته دوم نوجوانان برای تعیین تیم های اول تا چهارم این رقابت ها به شرح ذیل اعلام شد:جمعه 3 اسفندرده بندیپارس اوژن  - فولاد پرهامپیام | س...

برنامه دور برگشت پلی آف نونهالان دسته دوم اعلام شد

برنامه دور برگشت پلی آف نونهالان دسته دوم اعلام شد.به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ پس از پایان مسابقات گروهی برنامه برنامه دور برگشت پلی آف مسابقات دسته دوم نونهالان به شرح ذیل اعلام شد:پنجشنبه 2 اسفندتوحید باتیس شمیرانشمیران نو - ساعت 12:00اتحاد - آبی پوشاننباتی - 13:00

برنامه مرحله پلی آف بزرگسالان دسته دوم اعلام شد

برنامه مرحله پلی آف بزرگسالان دسته دوم اعلام شد.به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ پس از پایان مسابقات گروهی برنامه مرحله پلی آف مسابقات دسته دوم بزرگسالان برای تعیین تیم های اول تا چهارم این رقابت ها به شرح ذیل اعلام شد:چهارشنبه 1 اسفندشاهین شمیران - آریا لواسان سرداران | ساعت 13:3...

برنامه فینال جام حذفی فصل 97 اعلام شد

روز شنبه 4 اسفند ماه قهرمان جام حذفی فصل 97 معرفی می شود.به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، با مشخص شدن نتایج مرحله نیمه نهایی، دو تیم پاراگ و قصر یخ موفق شدند با شکست حریفان خود به مرحله فینال مسابقات جام حذفی در فصل 97 راه یابند.برنامه مسابقه فینال به شرح زیر می باشد:شنبه 4 اسفند 97قصری...

برنامه مرحله پلی آف امیدهای دسته دوم اعلام شد

برنامه مرحله پلی آف امیدهای دسته دوم اعلام شد.به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ پس از پایان مسابقات گروهی برنامه مرحله پلی آف مسابقات دسته دوم امیدها برای تعیین تیم های اول تا چهارم این رقابت ها به شرح ذیل اعلام شد:دور رفتیکشنبه 28 بهمنمقاومت کوثر - پاس قوامین عطرسیب | ساعت 12:00شه...

برنامه دور برگشت پلی آف نوجوانان دسته دوم اعلام شد

برنامه دور برگشت پلی آف نوجوانان دسته دوم اعلام شد.به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ پس از پایان مسابقات گروهی برنامه برنامه دور برگشت پلی آف مسابقات دسته دوم نوجوانان به شرح ذیل اعلام شد:جمعه 26 بهمنکیان تهران - فولادپرهامنباتی - ساعت 11:00نامداران برق - پارس اوژندیهیم - 13:00

برنامه مرحله پلی آف نونهالان دسته دوم اعلام شد

برنامه مرحله پلی آف نونهالان دسته دوم اعلام شد.به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ پس از پایان مسابقات گروهی برنامه مرحله پلی آف مسابقات دسته دوم نونهالان برای تعیین تیم های اول تا چهارم این رقابت ها به شرح ذیل اعلام شد:پنجشنبه 25 بهمنآبی پوشان - اتحاد دیهیم | ساعت 14:30باتیس شمیران...

برگزاری کلاس مربیگری و داوری در شهریار

یک دوره کلاس مربیگری و داوری به همت هیات فوتبال شهرستان شهریار برگزار شد.به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ با هماهنگی به عمل آمده بین هیات فوتبال شهرستان استان تهران و شهریار یک دوره کلاس مربیگری درجه C ایران و کلاس داوری درجه 3 در شهرستان شهریار برگزار شد.در کلاس مربیگری که به مدرسی است...

برنامه مرحله نیمه نهایی جام حذفی اعلام شد

برنامه مرحله نیمه نهایی مسابقات جام حذفی استان تهران اعلام شد.به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ کمیته مسابقات هیات فوتبال استان تهران برنامه مرحله نیمه نهایی جام حذفی بزرگسالان استان تهران را طبق جدول ذیل اعلام کرد :سه شنبه ٢٣ بهمنقصريخ - داماش١٣ نباتىيكشنبه ٢١ بهمنپاراگ - شهردارى قدس١٢:...

گالری عکس

جدول