:: سه شنبه, 30 بهمن 1397

  • برنامه فینال و رده بندی نوجوانان دسته دوم اعلام شد
    برنامه فینال و رده بندی نوجوانان دسته دوم اعلام شد.به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ پس از پایان مسابقات نیمه نهایی برنامه فینال و رده بندی مسابقات دسته دوم نوجوانان برای تعیین تیم های اول تا چهارم این رقابت ها به شرح ذیل اعلام شد:جمعه 3 اسفندرده بندیپارس اوژن  - فولاد پرهامپیام | ساعت 10:30فینالنامدار برق - کیان تهرانتختی | ساعت 14:00
    :: زمان خبر : 7 ساعت پیش مشاهده خبر
  • برنامه دور برگشت پلی آف نونهالان دسته دوم اعلام شد
    برنامه دور برگشت پلی آف نونهالان دسته دوم اعلام شد.به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ پس از پایان مسابقات گروهی برنامه برنامه دور برگشت پلی آف مسابقات دسته دوم نونهالان به شرح ذیل اعلام شد:پنجشنبه 2 اسفندتوحید باتیس شمیرانشمیران نو - ساعت 12:00اتحاد - آبی پوشاننباتی - 13:00
    :: زمان خبر : 2 روز پیش مشاهده خبر
  • برنامه مرحله پلی آف بزرگسالان دسته دوم اعلام شد
    برنامه مرحله پلی آف بزرگسالان دسته دوم اعلام شد.به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ پس از پایان مسابقات گروهی برنامه مرحله پلی آف مسابقات دسته دوم بزرگسالان برای تعیین تیم های اول تا چهارم این رقابت ها به شرح ذیل اعلام شد:چهارشنبه 1 اسفندشاهین شمیران - آریا لواسان سرداران | ساعت 13:30پارس ایرانیان - آزادگان    آبرسانی | ساعت 14:00
    :: زمان خبر : 3 روز پیش مشاهده خبر
  • برنامه فینال جام حذفی فصل 97 اعلام شد
    روز شنبه 4 اسفند ماه قهرمان جام حذفی فصل 97 معرفی می شود.به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، با مشخص شدن نتایج مرحله نیمه نهایی، دو تیم پاراگ و قصر یخ موفق شدند با شکست حریفان خود به مرحله فینال مسابقات جام حذفی در فصل 97 راه یابند.برنامه مسابقه فینال به شرح زیر می باشد:شنبه 4 اسفند 97قصریخ - پاراگورزشگاه نباتیساعت 13
    :: زمان خبر : 5 روز پیش مشاهده خبر
  • برنامه مرحله پلی آف امیدهای دسته دوم اعلام شد
    برنامه مرحله پلی آف امیدهای دسته دوم اعلام شد.به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ پس از پایان مسابقات گروهی برنامه مرحله پلی آف مسابقات دسته دوم امیدها برای تعیین تیم های اول تا چهارم این رقابت ها به شرح ذیل اعلام شد:دور رفتیکشنبه 28 بهمنمقاومت کوثر - پاس قوامین عطرسیب | ساعت 12:00شهید ایزدپناه - سوت طلایی    نباتی | ساعت 12:00---------------------------------------- ...
    :: زمان خبر : 5 روز پیش مشاهده خبر
  • برنامه دور برگشت پلی آف نوجوانان دسته دوم اعلام شد
    برنامه دور برگشت پلی آف نوجوانان دسته دوم اعلام شد.به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ پس از پایان مسابقات گروهی برنامه برنامه دور برگشت پلی آف مسابقات دسته دوم نوجوانان به شرح ذیل اعلام شد:جمعه 26 بهمنکیان تهران - فولادپرهامنباتی - ساعت 11:00نامداران برق - پارس اوژندیهیم - 13:00
    :: زمان خبر : 7 روز پیش مشاهده خبر
  • برنامه مرحله پلی آف نونهالان دسته دوم اعلام شد
    برنامه مرحله پلی آف نونهالان دسته دوم اعلام شد.به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ پس از پایان مسابقات گروهی برنامه مرحله پلی آف مسابقات دسته دوم نونهالان برای تعیین تیم های اول تا چهارم این رقابت ها به شرح ذیل اعلام شد:پنجشنبه 25 بهمنآبی پوشان - اتحاد دیهیم | ساعت 14:30باتیس شمیران - توحید    سرداران | ساعت 12
    :: زمان خبر : 8 روز پیش مشاهده خبر
  • برگزاری کلاس مربیگری و داوری در شهریار
    یک دوره کلاس مربیگری و داوری به همت هیات فوتبال شهرستان شهریار برگزار شد.به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ با هماهنگی به عمل آمده بین هیات فوتبال شهرستان استان تهران و شهریار یک دوره کلاس مربیگری درجه C ایران و کلاس داوری درجه 3 در شهرستان شهریار برگزار شد.در کلاس مربیگری که به مدرسی استاد محمد مومنی برگزار گردید 24 نفر حضور داشتند که در پایان گواهی حضور در این دوره از رئیس قنبریان رئی ...
    :: زمان خبر : 9 روز پیش مشاهده خبر
  • برنامه مرحله نیمه نهایی جام حذفی اعلام شد
    برنامه مرحله نیمه نهایی مسابقات جام حذفی استان تهران اعلام شد.به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ کمیته مسابقات هیات فوتبال استان تهران برنامه مرحله نیمه نهایی جام حذفی بزرگسالان استان تهران را طبق جدول ذیل اعلام کرد :سه شنبه ٢٣ بهمنقصريخ - داماش١٣ نباتىيكشنبه ٢١ بهمنپاراگ - شهردارى قدس١٢:٣٠ كشورى
    :: زمان خبر : پنجشنبه, 18 بهمن 1397 مشاهده خبر
  • آرای انضباطی اعلام شد
    آرای کمیته انضباطی در خصوص دادخواست تیم های مسابقات لیگ های استان تهران اعلام شد.بر اساس آرای اعلام شده مسابقات ذیل به دلیل استفاده از بازیکن محروم و یا رای انضباطی تغییر نتیجه پیدا کرد:نونهالانشاهین 3-0 استقلالشاهین 3-0 مقاومتنوجوانانپرشین ایرانمهر 0-3 راه آهنبزرگسالانتیرانداز 0-3 اورانوسمستطیل سبز 0-3 شاهین اکرامی
    :: زمان خبر : چهارشنبه, 17 بهمن 1397 مشاهده خبر

برنامه بازی ها

کتاب

قوانین هفده گانه قضاوت در فوتبال



نیم قرن با فوتبال استان تهران 


تاریخ شفاهی داوران فوتبال استان تهران


تاریخ شفاهی مربیان فوتبال استان تهران

گالری عکس

جدول

1