:: دوشنبه, 25 تیر 1403

اولین اردوی انتخابی 40 بازیکن برتر منتخب زیر20 سال تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 461 ] - یکشنبه, 10 تیر 1403
اولین اردوی انتخابی 40 بازیکن برتر منتخب زیر20 سال تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، اردوی انتخابی 40 بازیکن نهایی زیر 20 سال استان تهران قرار است از روز پنج شنبه مورخ چهاردهم تیرماه سال 140...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، اردوی انتخابی 40 بازیکن نهایی زیر 20 سال استان تهران قرار است از روز پنج شنبه مورخ چهاردهم تیرماه سال 1403 در ورزشگاه شهر سالم شهر ری استان تهران برگزار شود.

40 بازیکن دعوت شده به اردوی جدید، برگزیده های اردوهای شبانه روزی زیر 20 سال استان تهران هستند که در اواخر سال گذشته با دعوت از حدود 200 بازیکن برگزار شد و درنهایت مربیان حاضر در آن اردوی شبانه روزی رای به انتخاب 40 بازیکن جدید دادند. 
40 بازیکن دعوت شده به اردوی انتخابی زیر 20 سال استان تهران باید با در دست داشتن بیمه ورزشی راس ساعت 9 صبح در تاریخ اعلام شده خود را به مربیان تیم منتخب استان تهران معرفی نمایند.
هدف از برگزاری این اردو پشتوانه سازی برای تیم های ملی جوانان ایران و برگزاری بازی های رسمی و غیررسمی و برپایی دیدارهای دوستانه با تیم های ملی و شناساندن بازیکنان به تیم های حرفه ای لیگ برتر بزرگسالان کشور می باشد. 

*هیات فوتبال استان تهران از همه فعالان رسانه دعوت به عمل می آورد که برای تهیه گزارش به محل برپایی اردوی تیم منتخب زیر 20 سال مراجعه نمایند. بدون شک حضور خبرنگاران و عکاسان محترم در اردوی منتخبین استان تهران موجب افزایش روحیه بازیکنان و مربیان و همچنین بازتاب مطلوب رسانه ای در خصوص برپایی این اردو خواهد شد. 

اسامی دعوت شده ها به شرح ذیل است:

محمد علی شکیبا

محمد گندمی

مهیارعباس نژاد

علیرضا الماسی

هادی حمیدی

علی خسروی

نیما احمدی

ایلیا تنها

محمدرضا میرشفیعیان

علی اسماعیل وندی

ابوالفضل سوختانلو

امیرفرخی

محمد گلریز

مهدی عظیمی

امیرحسین امانی پور

علی آزاد مهر

مهدی ونکی

رضا میرزاییان

ابوالفضل عارفیان

مجتبی هاشمی نسب

حمیدرضا فیروزی

مهدی رهبری

ابوالفضل اناری

محمد روشان

امیرعلی محمدی

ابوالفضل آدینه

محمد مهدی سعادت پور

علی قایدی

آرین خاتمی

افشین صادقی

امیرمحمد تکثر

بنیامین عطایی

محمد رضا کهورانی

مهدی چوپانی

شروین مفتاحی

ابوالفضل زرشکی

مسعود کریمی

آرین اسدی

محمدمراد نوروزی


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول