:: دوشنبه, 25 تیر 1403

میرشاد ماجدی: ورزش چالشی بزرگ برای رئیس جمهور است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 114 ] - جمعه, 8 تیر 1403
میرشاد ماجدی: ورزش چالشی بزرگ برای رئیس جمهور است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، صبح امروز مسئولان ورزش دوشادوش مردم ایران پای صندوق های رای گیری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حا...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، صبح امروز مسئولان ورزش دوشادوش مردم ایران پای صندوق های رای گیری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حاضر شدند و رای خود را به داخل صندوق انداختند. 

دکتر سید میرشاد ماجدی، ریاست محترم هیات فوتبال استان تهران که همواره مشارکتی جدی در انتخابات دارند نیز در ورزشگاه شهید شیرودی حاضر شدند و در کنار دیگر مسئولان ورزش رای خود را به داخل صندوق رای گیری انداختند.
حضور رئیس هیات فوتبال استان تهران در سالن رای گیری ورزشگاه شهید شیرودی با استقبال خبرنگاران حاضر مواجه شد تا پیرامون حضور در انتخابات ریاست جمعوری سوالاتی از آقای رئیس پرسیده شود.
دکتر سید میرشاد ماجدی درباره اهمیت حضور در انتخابات ریاست جمهوری در مقابل اصحاب رسانه این جملات را به زبان آوردند:« قبل از هرچیز بار دیگر شهادت جناب آقای دکتر ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور شهید و همراهان شان را تسلیت می گویم. حضور در رای گیری برای همه ما یک تکلیف است. امروز نیز ورزشکاران، مدیران ورزشی، بازیکنان و مربیان همراه با مردم ایران پای صندوق های رای گیری آمده اند تا فردی صالح و مردمی ریاست جمهوری ایران را به عهده بگیرند. مردم با حضور پای صندوق های رای گیری آمدند تا بگویند ما پای انقلاب، نظام و مقام معظم رهبری هستیم.»
دکتر سید میرشاد ماجدی در ادامه صحبت های خود گفت:« رئیس جمهور آینده غیر از مسائل فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی قرار است با چالش ها کنار بیاید که ورزش خود یک چالش بزرگی است و من فکر می کنم مطالبه های زیادی دراین زمینه وجود دارد. امیدوارم در کنار اهتزاز پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران در میادین بین المللی، روند حضور تیم ها و نماینده های ما بر روی سکو های بین المللی و المپیک بهتر از گذشته باشد و شاهد رشد بیشتر ورزش ایران در آینده باشیم.»
وی در مورد جمله «ورزش قوی، ایران قوی» به این نکات متذکر شدند:« این جمله بسیار گهرباری بود که رهبر معظم فرمودند. اعتقاد دارم که برای داشتن ورزش قوی نیاز به یک برنامه ریزی قوی، بودجه قوی و نیاز به یک نقشه راه قوی است که قطعا هر شخصی که انتخاب می شود باید نگاه ویژه ای به ورزش داشته باشد.»
رئیس هیات فوتبال استان تهران در پایان صحبت های خود به این موضوع اشاره کرد:« مطمئن باشید رای اولی هایی که امروز می خواهند رای بدهند خیلی از آنها ورزشکار هستند و بسیاری از آنها فوتبالی هستند که بالاخره تقاضا و خواسته ای از رئیس جمهوری آینده دارند. امیدوارم رئیس جمهوری منتخب به این درخواست ها اهمیت ویژه دهند و باعث ارتقای جایگاه ورزش ایران شوند.»

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول