:: دوشنبه, 25 تیر 1403

دعوت به مشارکت اهالی فوتبال در انتخابات ریاست جمهوری

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 180 ] - چهارشنبه, 6 تیر 1403
دعوت به مشارکت اهالی فوتبال در انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، با توجه به در پیش بودن چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران، به دستور دکتر سید میرشاد ماجدی...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، با توجه به در پیش بودن چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران، به دستور دکتر سید میرشاد ماجدی(ریاست محترم هیات فوتبال استان تهران) بیانیه ای با موضوع دعوت به مشارکت حداکثری اهالی ورزش به خصوص اهالی فوتبال استان تهران درانتخابات ریاست جمهوری پیش رو صادر گردید.

متن بیانیه به شرح ذیل است:
همان طور که می دانیم هشتم تیرماه سال 1403 خورشیدی، انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد و مردم ایران بار دیگر برای تعیین سرنوشت خود پای صندوق های رای حاضر می شوند و آرای خود را به صندوق های رای گیری خواهند انداخت.
هیات فوتبال استان تهران به عنوان متولی برگزاری مسابقات فوتبال استان تهران که جمعیت گسترده ای را زیر مجموعه خود می بیند، از مردم دلسوز، مومن و ولایت مدار ایران به ویژه اهالی ورزش و فوتبال استان تهران می خواهد همجون همیشه با حضور حداکثری و چشمگیر پای صندوق های رای گیری، عظمت و شکوه مردم ایران را به جهانیان نشان داده و بار دیگر با آرمان های امام خمینی(ره) تجدید بیعت کنند.
با توجه به منویات حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر تاثیر عمیق حضور مردم در انتخابات برای حفظ منافع کشور در معادلات پیچیده بین المللی و همچنین تثبیت عمق راهبردی جمهوری اسلامی ایران در منطقه و نیازبه انتخاب یک رئیس جمهور فعّال، پُرکار، آگاه و معتقد به مبانی انقلاب ضروری است که اهالی ورزش به خصوص فوتبال استان تهران نیز مشارکتی پرشور و گسترده در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ایران داشته باشند تا فردی شایسته به عنوان رئیس جمهور اسلامی ایران انتخاب گردد. 
در پایان تاکید می گردد که هیات فوتبال استان تهران نیز همچون آحاد ملت ایران خود را مکلف به حضور در انتخابات ریاست جمهوری می داند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول