:: دوشنبه, 25 تیر 1403

مراسم اهدای احکام کمیته داوران در اداره کل ورزش و جوانان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 181 ] - سه شنبه, 5 تیر 1403
مراسم اهدای احکام کمیته داوران در اداره کل ورزش و جوانان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، مراسم اهدای احکام اعضای جدید کمیته داوران هیات فوتبال استان تهران به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استا...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، مراسم اهدای احکام اعضای جدید کمیته داوران هیات فوتبال استان تهران به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.

پیش از برگزاری رسمی این مراسم در محل سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، اعضای کمیته داوران هیات فوتبال استان تهران به همراه دکتر سید میرشاد ماجدی، ریاست محترم هیات فوتبال استان در دفتر کار آقای علی جوادی مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان تهران حاضر شدند و نشستی خصوصی را در برگزار کردند. 

دراین نشست ابتدا آقای علی جوادی ضمن خوش آمد گویی به ریاست محترم هیات فوتبال استان تهران و اعضای جدید کمیته داوران هیات فوتبال استان تهران به صحبت درباره اهمیت رسیدگی به امور داوران و توسعه داوری در استان تهران اپرداختند.
 مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران دربخشی از صحبت های مهم خود اعلام کردند که آرامش داوران از اهمیت بسیاری برخوردار است و  حواشی در این حوزه باید کاهش یابد.
 سپس آقای جوادی ابراز امیدواری کردند که وضعیت داوری به خصوص در استان تهران که نیازمند توجه بیشتر است، همچون گذشته با کار مداوم و انجام برنامه های کاربردی به اوج بازگردد و از افول خارج شود.
دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران نیز در ادامه ضمن تشکر از آقای علی جوادی بابت میزبانی از مسئولان هیات فوتبال استان تهران تشکیل کمیته داوران در هیات فوتبال استان تهران را اقدامی مهم و گره گشا در راستای ارتقای سطح داوری پایتخت دانستند و تاکید کردند که تصمیمات در این کمیته مهم باید همواره با خرد جمعی اهل فن انجام شود. 
ماجدی تاسیس آکادمی داوری را نیز اقدامی مهم در راستای بهبود اوضاع داوری استان تهران دانستند و اعلام کردند که هیات فوتبال استان تهران تمام هزینه های آغاز به کار آکادمی داوری را پرداخت خواهد کرد تا استعدادهای تازه از میان نوجوانان و جوانان یافت شده و به داوری تهران و بعد از آن داوری کشور تزریق گردد.

همچنین آقای علامرضا سلیمانی از چهره های خوش نام دنیای داوری که ریاست کمیته داوران هیات فوتبال استان تهران را به عهده دارند صحبت های پایانی را در این نشست انجام دادند و وی نیز به این موضوع متذکر شدند که فوتبال تهران با برگزاری 3 تا 4 هزار بازی فوتبال در سال باید داوران بیشتری را در سطح اول فوتبال کشور داشته باشد و برای رسیدن به این مهم خواستار حمایت بیشتر دکتر سید میرشاد ماجدی، ریاست هیات فوتبال استان تهران و علی جوادی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران شدند. 
در پایان نیز حاضران در نشست به سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان تهران رفتند و درحضور مهمان آقا و خانم جامعه داوری، مراسم اهدای احکام اعضای کمیته داوران برگزار شد. 
در این مراسم آقایان غلامرضا سلیمانی،هوشنگ ابهری، سید مهدی سید علی، وحید عرض پیما، حسین رحیمی پور، نادر جعفری و علیرضا یزدانی احکام حود را از دست مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و ریاست هیات فوتبال استان تهران دریافت کردند و مورد تشویق خاضران در محل سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان قرار گرفتند. 

تصاویر مرتبط
مراسم اهدای احکام کمیته داوران در اداره کل ورزش و جوانان
مراسم اهدای احکام کمیته داوران در اداره کل ورزش و جوانان

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول