:: یکشنبه, 27 خرداد 1403

اطلاعیه: تجمعات تاثیری در روند صدور احکام ندارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 310 ] - 4 روز پیش
اطلاعیه: تجمعات تاثیری در روند صدور احکام ندارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، صبح امروز بازیکنان و مربیان یک تیم تهرانی اقدام به تجمع اعتراضی مقابل ساختمان هیات فوتبال استان تهران کرد...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، صبح امروز بازیکنان و مربیان یک تیم تهرانی اقدام به تجمع اعتراضی مقابل ساختمان هیات فوتبال استان تهران کردند و علاوه بر برهم زدن آرامش ساکنین و نظم منطقه شعارهایی علیه مسئولان هیات فوتبال استان تهران سردادند.

 این اقدام غیرقانونی درحالی انجام شد که برخی افراد که درفضای مجازی فعالیت دارند همراه با مسئولان تیم معترض در صحنه حاضر شده و اقدام به گرفتن فیلم و عکس از وقایع کردند تا به نوعی با انتشار آن در فضای مجازی هیات فوتبال استان تهران را بابت صدور حکم صریح انضباطی اخیرتحت فشار قرار دهند.


با توجه به اتفاقات رخ داده و به دستور دکتر سید میرشاد ماجدی، ریاست محترم هیات فوتبال استان تهران  و جهت تنویر افکار عمومی بیانیه ای به شرح ذیل صادر گردید:


کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران برحسب وظایف قانونی خود شب گذشته اقدام به صدور حکم موقت درباره دو بازی کرد که حکم صادره پس از بررسی های دقیق و کارشناسی از سوی رئیس کمیته انضباطی  و تایید ریاست محترم هیات فوتبال استان تهران روی خروجی سایت رسمی هیات فوتبال استان تهران قرار گرفت.

متاسفانه عده ای برای تحت فشارقراردادن حکم قانونی کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران اقدام به تجمع مقابل ساختمان هیات فوتبال استان کردند که این موضوع موجب سلب آسایش و آرامش اهالی منطقه و همچنین اخلال در روند کار مسئولان وکارکنان هیات فوتبال استان گردید.

هیات فوتبال استان تهران ضمن محکوم کردن این اقدام، صراحتا اعلام می دارد که علاوه برپیگیری قانونی تجمع صبح امروز از طریق مراجع قضایی مرتبط، این قبیل اقدامات هیچ خللی در روند صدور حکم از سوی کمیته انضباطی که همواره با دقت و ظرافت و با درنظر گرفتن جانب عدالت، اقدام به صدور احکام کرده، ایجاد نمی کند و مبارزه با متخلفین با قدرت ادامه خواهد یافت.

درعین حال چنانچه باشگاهی نسبت به احکام صادره معترض است، طبق قانون می تواند با طرح شکواییه به کمیته استیناف هیات فوتبال استان تهران درخواست خود را از مسیر قانونی مطالبه کند.

لازم به یادآوری است که کمیته اخلاق هیات فوتبال استان تهران ضمن محکوم کردن اقدامات صبح امروز بعد از بررسی دقیق فیلم ها و تصاویر به جامانده درتجمع، همه افراد حاضر درصحنه را در روزهای آتی به کمیته اخلاق فرا خواهد خواهند و طبق قوانین با متخلفان و افرادی که موجب تشویش افکارعمومی شدند و جو جامعه را برهم زدند، برخورد مقتضی خواهد کرد.

درنهایت اعلام می دارد که هیات فوتبال استان تهران تحت تاثیرفضاسازی اخیر در فضای مجازی قرار نخواهد گرفت و طبق قانون به وظایف ذاتی خود عمل خواهد کرد. همچنین از همه بازیکنان، مربیان، مسئولان و خانواده های بازیکنان درخواست می شود همچون همیشه به قوانین احترام بگذارند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین سرمربی لیگ برتر نوجوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین دروازه بان لیگ برتر نوجوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین بازیکن لیگ برتر نوجوانان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول