:: یکشنبه, 27 خرداد 1403

ماجدی: خوشحالم دو تیم تهرانی به لیگ یک رسیدند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 444 ] - یکشنبه, 6 خرداد 1403
ماجدی: خوشحالم دو تیم تهرانی به لیگ یک رسیدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران بعد از حضور در مراسم ختم حسین خوشخوان، داور باسابقه ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران بعد از حضور در مراسم ختم حسین خوشخوان، داور باسابقه فوتبال ایران گفت:«عرض تسلیت دارم خدمت خانواده خوشخوان و همچنین جامعه داوری فوتبال ایران. آقای خوشخوان یکی از داوران برجسته و باوقار فوتبال کشور بودند و افتخار این را داشتم در دوران بازیگری ایشان قضاوت های بازی ما را بر عهده داشت. زمانی که ایشان در بیمارستان بستری بودند برای عیادت خدمت شان رسیدم و فکر نمی کردم به این زودی ما را ترک کنند. برای بازماندگان آقای خوشخوان عزیز آرزوی صبر دارم و و امیدوارم خداوند هم روح این عزیز را با خوبان محشور کند.» ماجدی در ادامه صحبت های خود به وضعیت داوری لیگ ایران اشاره کرد:«به هر حال اشتباهات داوری هم جزئی از فوتبال است و مطمئنم با تلاش هایی که فدراسیون انجام می دهد هر چه سریعتر وی ای آر هم به فوتبال ایران اضافه خواهد شد اما باید به این نکته اشاره کنم که با حضور و ورود وی ای آر تمام مشکلات ما حل خواهد نشد. مربیان و بازیکنان باید بدانند داوران هم ممکن است اشتباه کنند همانطور که بازیکنی توپی را گل نمی کند و مدافعی که پنالتی می دهد، داور هم ممکن است دچار اشتباه شود.» رئیس هیات فوتبال استان تهران به جذابیت لیگ برتر در دو هفته باقی مانده نیز اشاره کرد:«یکی از زیبایی هایی که این ورزش را برجسته کرده غیر قابل پیش بینی بودن آن است. کسانی موفق می شوند که تا آخرین لحظه با قدرت ادامه بدند و هیچکس نمی تواند پیش بینی کند که در این دو هفته کدام تیم برنده و کدام تیم بازنده خواهد شد. هر تیمی بیشتر زحمت کشید و در کار های تکنیکی و تاکتیکی موفق بود، قهرمان لیگ می شود.»

میرشاد ماجدی درباره برگزاری فینال لیگ دوی فوتبال ایران میان نیروی زمینی و کویر مقوا نیز این جملات را به زبان آورد:« افتخار ما است که فصل آینده دو تیم تهرانی در لیگ یک ایران حضور خواهند داشت. جا دارد به دو تیم تبریک عرض کنم. به خصوص تیم نیروی زمینی که توانست در بازی فینال تیم کویر مقوا را شکست دهد و قهرمان شود. نیروی زمینی به همه ثابت کرد که صرفا موفقیت وابسته به هزینه و پول نیست. یک باشگاه می تواند با پول و هزینه کمتر هم به موفقیت برسد که نیروی زمینی این موضوع را به اثبات رساند.»
رئیس هیات فوتبال استان تهران درباره کمبود زمین فوتبال در تهران نیز می پوید:« ما به عنوان هیات فوتبال استان مجری نیسیتم. تا جایی که ارتباطات ما اجازه می دهد در تلاش هستیم زمین های بیشتری را در اختیار تیم ها قرار دهیم. به عنوان هیات فوتبال زمینی در اختیار نداریم. زمین های ورزشی باید افزایش پیدا کند و مانند تیم هایش که زیاد شده اند زمین ها هم اضافه شود. امیدوارم با کمک آقای جوادی و آقای هاشمی این نیاز برطرف شود.»
ماجدی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که از او پرسید آیا فوتبال را رصد می کنید تا فسادی شکل نگیرد، این پاسخ را داد:« مدیران ورزشی اگر فساد را ببینند و با آن برخورد نکنند حرف شما درست است. وظیفه ذاتی ما این نیست دنبال متخلف بگردیم. اگر جایی تخلف باشد و ما مشاهده کنیم قطعا اعلام خواهیم کرد. امیدواریم دستگاه های امنیتی در این راه کمک کنند.»

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین سرمربی لیگ برتر نوجوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین دروازه بان لیگ برتر نوجوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین بازیکن لیگ برتر نوجوانان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول