:: یکشنبه, 27 خرداد 1403

جلسه 5ساعته ماجدی با روسای حوزه ها و شهرستان ها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 405 ] - سه شنبه, 1 خرداد 1403
جلسه 5ساعته ماجدی با روسای حوزه ها و شهرستان ها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، به تازگی  نشست صمیمانه ای میان دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران و روسای هیات های...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، به تازگی نشست صمیمانه ای میان دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران و روسای هیات های فوتبال حوزه ها و شهرستان ها به میزبانی هیات فوتبال جنوب شرق تهران برگزار شد که در این جلسه رئیس هیات فوتبال استان تهران به گفت و گو با روسای حوزه ها و شهرستان ها پرداخت و نظرات و پیشنهادات مطروحه را مورد توجه قرارداد.

در این نشست 5 ساعته ابتدا عباس تیموری، دبیر کل هیات فوتبال استان تهران صحبت های مقدماتی را انجام داد و به این نکته مهم اشاره کرد که روسای حوزه ها و شهرستان ها باید همچون بازوانی قدرتمند در راه ارتقای سطح کیفی فوتبال به هیات فوتبال استان تهران یاری رسانند.
در ادامه این نشست از دکترسید میرشاد ماجدی درخواست شد پیرامون مسائل مهم با روسای هیات ها به صحبت بپردازد که از جمله نکات مهمی که در این نشست از سوی ریاست محترم هیات فوتبال استان تهران مطرح شد می توان به اهمیت بازیکن سازی و همچنین شناسایی و رشد داوران جدید برای فوتبال استان تهران اشاره کرد.
رئیس هیات فوتبال استان تهران در ادامه صحبت های خود تاکید کردکه روسای حوزه ها و شهرستان های استان تهران باید همواره در ارتباط با هیات فوتبال استان تهران کوشا و جدی باشند و به طور مستمر ریاست را درجریان کیفیت برگزاری مسابقات، همایش ها، کلاس های مربیگری، کلاس های داوری و فستیوال ها قرار دهند.
 ماجدی در عین حال ضمن تقدیر و قدردانی از روسای فعال حوزه ها و شهرستان ها از زحمات مردان همیشه در صحنه فوتبال استان تهران در ماه های اخیر تشکر و قدردانی کردند.
روسای حوزه ها و شهرستان ها نیز به طور مجزا درباره عملکرد خود در ماه های گذشته گزارش هایی به رئیس هیات فوتبال استان تهران ارائه دادند که مورد توجه ریاست قرار گرفت.
 در این میان برخی از روسا نیز به ارائه پیشنهاداتی پیرامون افزایش سطح کیفی حوزه های مربوطه  پرداختند که دکتر سید میرشاد ماجدی دستور دادند نسبت به پیشنهادهای سازنده اقدامات مقتضی از سوی مسئولان در هیات فوتبال انجام گیرد.
 در پایان این نشست مقرر شد در ماه های آتی نیز نشست ها میان روسای حوزه ها و شهرستان ها با رئیس هیات فوتبال استان تهران تداوم داشته باشد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین سرمربی لیگ برتر نوجوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین دروازه بان لیگ برتر نوجوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین بازیکن لیگ برتر نوجوانان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول