:: یکشنبه, 27 خرداد 1403

ایران من تسلیت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 384 ] - دوشنبه, 31 اردیبهشت 1403
ایران من تسلیت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، صبح دوشنبه مورخ 31 اردیبهشت ماه سال 1403 خورشیدی هرگز از یاد و خاطر مردم ایران نخواهد رفت؛روزی که خبر شه...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، صبح دوشنبه مورخ 31 اردیبهشت ماه سال 1403 خورشیدی هرگز از یاد و خاطر مردم ایران نخواهد رفت؛روزی که خبر شهادت خادمین مردم بر اثر سانحه سقوط هلی کوپتر اعلام شد و جمعی از مسئولین به درجه رفیع شهادت نائل آمدند. 

علاوه بر رئیس جمهوری سیدابراهیم رئیسی، آیت الله سیدمحمدعلی آل هاشم امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه و مالک رحمتی استاندار تبریز که نام شان برجسته تر از دیگر حادثه دیده ها مطرح گردید باید به نام سردار سیدمهدی موسوی، رئیس یگان حفاظت رئیس جمهوری نیز اشاره داشت که بعد از رشادت های بسیار درحوزه حفاظت از مسئولین و شخصیت ها در این حادثه به شهادت رسید.
سرهنگ خلبان سید طاهر مصطفوی، سرهنگ خلبان محسن دریانوش و سرگرد فنی بهروز قدیمی هم از جمله شهدای این حادثه دلخراش و تلخ بودند که هیات فوتبال استان تهران یاد و نام همه این عزیزان را گرامی می دارد وازخداوند بزرگ علو درجات را برای شهداء مسئلت دارد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین سرمربی لیگ برتر نوجوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین دروازه بان لیگ برتر نوجوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین بازیکن لیگ برتر نوجوانان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول