:: یکشنبه, 27 خرداد 1403

اعلام جرایم سنگین انضباطی برای ضاربان داور لیگ تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 529 ] - شنبه, 29 اردیبهشت 1403

اعلام جرایم سنگین انضباطی برای ضاربان داور لیگ تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، با توجه به حواشی رخ داده در بازی آرمان آفرینان و اتحاد ستارگان مورخ هفتم اردیبهشت ماه سال 1403 در چارچوب... 5 out of 5 based on 2 ratings.
اعلام جرایم سنگین انضباطی برای ضاربان داور لیگ تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، با توجه به حواشی رخ داده در بازی آرمان آفرینان و اتحاد ستارگان مورخ هفتم اردیبهشت ماه سال 1403 در چارچوب...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، با توجه به حواشی رخ داده در بازی آرمان آفرینان و اتحاد ستارگان مورخ هفتم اردیبهشت ماه سال 1403 در چارچوب رقابت های لیگ دسته دوم جوانان استان تهران و ضرب و شتم داور که موجب جریحه دار شدن اذهان عمومی شد، کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران ابتدا دستور موقت صادر کرد و بنا شد که در اسرع وقت دستور قطعی نیز صادر گردد.

در همین راستا کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران امروز دستور قطعی پیرامون وقایع رخ داده در بازی فوق را صادر نمود و آقای میثم سهیل پور به جریمه 30 میلیون تومانی و محرومیت از همراهی تیم تا پایان فصل جاری محکوم شد. همچنین آقای میلاد منصوری نیز به پرداخت 30 میلیون تومان و محرومیت از همراهی تیم تا پایان فصل جاری محکوم گردید. در ادامه کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران آقای حسن عبدالعلی زاده را به پرداخت 50 میلیون تومان و یک سال محرومیت از کلیه فعالیت های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی محکوم کرد. در عین حال آقای محمد حسین امیری باید مبلغ 15 میلیون تومان را به عنوان جریمه پرداخت کند. نامبرده نیز شش ماه از کلیه فعالیت های فوتبال محروم است. 
آقای امیرحسین وحیدی هم به پرداخت 20 میلیون تومان و سه ماه محرومیت از کلیه فعالیت های فوتبال محروم شده است.
آقای عرشیا رضایی نیز به پرداخت 20 میلیون تومان و شش ماه محرومیت از کلیه فعالیت های فوتبال محکوم است.
در نهایت تیم اتحاد ستارگان به پرداخت 50 میلیون تومان جریمه نقدی و کسر 3 امتیاز و برگزاری کلیه بازی های خانگی باقی مانده تا پایان فصل جاری بدون حضور تماشاگران و در زمین بی طرف محکوم می گردد.
حکم صادره در فایل پیوست قابل مشاهده است:
:: نام فایلحجم فایلفرمتلینک دانلود فایل
1 4731 KB Pdfدانلود فایل

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین سرمربی لیگ برتر نوجوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین دروازه بان لیگ برتر نوجوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین بازیکن لیگ برتر نوجوانان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول