:: چهارشنبه, 2 خرداد 1403

حامدی:استعدادیابی بعد از 50 سال توسط ماجدی انجام شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 203 ] - 7 روز پیش

حامدی:استعدادیابی بعد از 50 سال توسط ماجدی انجام شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، محمد حامدی، رئیس هیات فوتبال حوزه شمال شرق تهران با 12 سال ریاست این حوزه که در سه دوره متوالی در سال ها... 5 out of 5 based on 1 ratings.
حامدی:استعدادیابی بعد از 50 سال توسط ماجدی انجام شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، محمد حامدی، رئیس هیات فوتبال حوزه شمال شرق تهران با 12 سال ریاست این حوزه که در سه دوره متوالی در سال ها...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، محمد حامدی، رئیس هیات فوتبال حوزه شمال شرق تهران با 12 سال ریاست این حوزه که در سه دوره متوالی در سال های 1399-1400-1401 عنوان برترین هیات فوتبال استان تهران را کسب نمود، به تشریح عملکرد شش ماه اخیر خود پرداخت:« مسابقات فوتبال و فوتسال حوزه شمال شرق از تیر ماه 1402 در تمام رده ها از نونهالان تا بزرگسالان برگزار شد که از سطح کیفی مطلوبی برخوردار بود. در پایان این فصل از مسابقات، طی مراسمی با حضور حداکثری بازیکنان و خانواده های شان جام و مدال ها به تیم های برتر هر رده اهداء گردید.» حامدی در ادامه گفت:« در برگزاری کلاس های مربیگری، حوزه شمال شرق با برگزاری شش کلاس مربیگری فوتبال سطح D و C و دو دوره کلاس فوتسال بانوان و آقایان سطح یک ایران، پیشرو و پیشقدم بود. رئیس هیات فوتبال شمال شرق پیرامون طرح بزرگ استعدادیابی هیات فوتبال استان تهران نیز توضیحاتی ارائه کرد:« پس از پنجاه سال اولین طرح استعدادیابی اصولی زیر 10 ، زیر12 ، زیر17 و زیر20 سال در تمامی حوزه ها و شهرستان های تهران برگزار شد که بازیکنان زیادی توانستند در این استعدادیابی بزرگ شرکت کنند. این طرح به شناختن استعدادهای تازه در سطح استان تهران کمک قابل توجهی کرد.»


حامدی در پایان صحبت های خود یادآور شد:« آقای دکتر سید میرشاد ماجدی با سابقه حضور در سطح بالای فوتبال کشور، تیم های ملی و همچنین داشتن مسئولیت های مختلف در فدراسیون فوتبال به عنوان رئیس هیات فوتبال استان تهران انتخاب شدند که در همین مدت 7 ماه حضور در این مسئولیت پرفشار منشا تحولات بنیادین و اساسی در راه مدیریت فوتبال کلان شهر تهران شدند. امیدوارم با حضور ایشان فوتبال در پایتخت توسعه یابد و شاهد تحولات بزرگی باشیم.»

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول