:: چهارشنبه, 2 خرداد 1403

زواره: ماجدی به دنبال تغییرات اساسی درفوتبال پایتخت است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 172 ] - 7 روز پیش
زواره: ماجدی به دنبال تغییرات اساسی درفوتبال پایتخت است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، عباس زواره رئبس هیات فوتبال حوزه جنوب شرق تهران که با 9 سال ریاست این حوزه یکی از قدیمی ترین روسای هیات ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، عباس زواره رئبس هیات فوتبال حوزه جنوب شرق تهران که با 9 سال ریاست این حوزه یکی از قدیمی ترین روسای هیات فوتبال ها به شمار می رود به تشریح عملکرد شش ماه اخیر خود پرداخت:« با پایان لیگ برتر حوزه جنوب شرق در رده های نونهالان، نوجوانان و جوانان در طی مراسمی برای اهدای مدال و جام به تیم ها و بازیکنان برتر با حضور دکتر علی جوادی، مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران و دکتر سید میرشاد ماجدی، ریاست محترم هیات فوتبال استان تهران برگزار شد که حضور این عزیزان باعث شور و شعف در میان بازیکنان و خانواده های حاضر شد. مسابقات بزرگسالان و امید حوزه جنوب شرق از مهر ماه آغاز و تا پایان دی ماه ادامه داشت و قهرمانان این دو رده هم به هیات فوتبال جهت حضور در مسابقات معرفی شدند.» زواره ادامه داد:« حوزه جنوب شرق در بخش بانوان نیز مسابقات چهارجانبه ای در رده سنی نونهالان به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار کرد و با استقبال خانواده ها روبرو شد. طرح بزرگ استعدادیابی بانوان تحت عنوان جام ولایت تا ولایت هم برگزار گردید و بازی های رده بندی و فینال این جام در دهه فجر انجام و جوایز توسط دکتر سید میرشاد ماجدی به برترین ها اهدا شد. حوزه جنوب شرق در این 6 ماه توانست میزبان 3 کلاس مربیگری درجه D و C آسیا باشد که با همت همکارانم و حمایت هیات فوتبال استان تهران امیدوار هستیم تا انتهای سال 1403 بتوانیم کلاس های مربیگری و همچنین داوری بیشتری در حوزه جنوب شرق برگزار کنیم و افراد علاقمند به داوری را به استان تهران معرفی کنیم.» رئیس هیات فوتبال جنوب شرق در مورد طرح استعدادیابی هیات فوتبال استان تهران توضیحاتی داد:« این طرح در چهار رده سنی زیر 10 ، زیر 12 ، زیر 17 و زیر 20 سال به دستور هیات فوتبال استان تهران در حوزه جنوب شرق آغاز شد و بازیکنان زیادی از این طرح استقبال کردند. با این طرح فرصت دیده شدن برای بازیکنان پدید آمد.»

زواره صحبت های خود را با این جملات به پایان رساند:« از جناب آقای دکتر سید میرشاد ماجدی و همکاران ایشان درهیات فوتبال استان تهران تشکر و قدردانی کنم. آقای ماجدی در این هفت ماه که سکان هدایت هیات فوتبال استان تهران را برعهده گرفتند با اجرای طرح های سازنده به دنبال تغییرب اساسی در فوتبال پایتخت هستند. امیدوارم ایشان و دیگر مسئولان در راه خود به موفقیت برسند.»

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول