:: چهارشنبه, 2 خرداد 1403

چنگیز مسیب زاده: نیروی زمینی با فوتبال پاک صعود کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 109 ] - 7 روز پیش
چنگیز مسیب زاده: نیروی زمینی با فوتبال پاک صعود کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، سرهنگ  چنگیز مسیب زاده، مدیرعامل باشگاه نیروی زمینی تهران بعد از کسب مجوز صعود به لیگ یک توسط این ب...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، سرهنگ چنگیز مسیب زاده، مدیرعامل باشگاه نیروی زمینی تهران بعد از کسب مجوز صعود به لیگ یک توسط این باشگاه گفت:«این صعود را به خانواده بزرگ نیروی زمینی و به خانواده و فرماندهان بزرگ ارتش تبریک میگویم. ما طی یک برنامه ریزی سه ساله توانستیم این فصل مزد زحمات خودمان را بگیریم و هدفمان این بود که به جامعه ورزش و فوتبال ثابت کنیم که یک باشگاه به نام نیروی زمینی می تواند هم پاک کار کند و هم با حداقل هزینه بهترین نتیجه را بگیرد.»

جناب سرهنگ مسیب زاده در ادامه صحبت های خود تاکید کرد:« نیروی زمینی نقش حمایتی از این جوانان دارد و تنها رسالتی که داریم همان شعار همیشگی مان است: « ارتش فدای ملت » ما می خواهیم به مردم و جوانان بگوییم که ارتش و نیروی زمینی همیشه پشتیبان شما است. ما با پتانسیل خود اعم از بازیکن و سرمربی به اینجا رسیدیم و واقعا کار بزرگی را با همت بچه های ما انجام دادند با همه ناملایماتی ها ما در ابتدای فصل هم قسم شده بودیم که بجنگیم و مثل یک سرباز صعود کنیم. من به بچه ها گفته بودیم که سرباز کاری جز جنگیدن ندارد تا به هدفمان برسیم.»
مدیرعامل باشگاه نیروی زمینی در انتها گفت:« ان شاء الله همیشه پرچم نیروی زمینی و پرچم ارتش که همواره بالاست همچنان در ورزش ایران بدرخشد. برای همه عزیزانی که ما را در این راه کمک کردند آرزوی بهترین ها را دارم.»

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول