:: چهارشنبه, 2 خرداد 1403

میرشاد ماجدی: نهادهای نظارتی با جدیت با فساد برخورد کنند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 135 ] - یکشنبه, 23 اردیبهشت 1403
میرشاد ماجدی: نهادهای نظارتی با جدیت با فساد برخورد کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران، پس از بازی هوادر و پرسپولیس، در جمع خبرنگاران به گفت و گو پرد...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران، پس از بازی هوادر و پرسپولیس، در جمع خبرنگاران به گفت و گو پرداخت. وی صحبت های خود را با این جملات آغاز کرد: حضور یا عدم حضور تماشاگر به نظر نیروی انتظامی یا یگان ویژه بستگی دارد. فکر نمی کنم تعداد هوادارانی که در ورزشگاه حضور داشتند به هزار نفر برسد. شاید هم کمتر از این تعداد بود.
ایشان  در مورد حضور نمایندگان فدراسیون فوتبال در هنگام برگزاری مسابقه، عنوان کرد: بله، نمایندگان ما حضور دارند. در این بازی آقای رفعتی به عنوان نماینده هیات فوتبال و نماینده فدراسیون هم حضور داشتند. این بازی ویژه بود و فکر نمی کنم تنش آنچنانی به وجود آمده باشد به جز صحنه ای که یکی از بازیکنان با یگان ویژه تنش داشت.

او درباره آخرین وضعیت تعلیق لیگ های پایه به دلیل حواشی ایجاد شده، گفت : وقتی شنیدم مربیان و بازیکنان به عوامل برگزاری مسابقه تعرض می کنند و داور را کتک می زنند در هیات فوتبال به این نتیجه رسیدیم که اگر بازی برگزار نشود بهتر است. شک نکنید با افرادی که این کارها را کردند،  با شدیدترین جرایم برخورد خواهیم کرد. کمیته انضباطی روی این پرونده در حال بررسی است و تا آخر همین هفته هم رأی این مسابقه اعلام خواهد شد. بهترین راه این بود که به همه ثابت کنیم اگر قرار باشد این اتفاقات تکرار شود، بازی انجام نخواهیم داد. لازه به یاد آوری است که مسابقات لیگ برتر و لیگ دسته اول ما از 2 یا 3 ماه دیگر قرار است آغاز شود. دنبال قوانین و مقررات جدید برای این دوره از مسابقات هستیم. ان شاءالله که بتوانیم در سال آینده با حداقل درگیری ها این کارها را انجام بدهیم.

وی در مورد ورود دستگاه های نظارتی به فساد در فوتبال گفت :چقدر خوب است که دستگاه های نظارتی به آن درجه از شناخت رسیدند که فساد اگر وجود دارد، باید این فساد برداشته شود.  به عنوان مدیر فوتبالی به این موضوع کمک خواهم کرد. اگر چیزی را بدانیم، خواهیم گفت و معرفی خواهیم کرد. باید دست این عزیزان را بوسید. اگر کسانی هستند که دارند فساد را در فوتبال و ورزشی که این همه علاقمند دارد، نهادینه می کنند باید دستشان قطع شود.
تشکر می کنم از کسانی که این موضوع را پیگیری می کنند و درخواست می کنم تا انتها بروند و شفاف باشند.

او درباره کمبود ورزشگاه برای فوتبال پایه نیز گفت: جا دارد تشکر کنم از برادر عزیزم جناب آقای دکتر جوادی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران. تا آنجایی که من خبر دارم اقدامات خوبی برای دو ورزشگاه شهر قدس و تختی صورت گرفته و امیدوار هستیم این دو ورزشگاه به ورزشگاه های ما اضافه شوند. اگر به لیگ دسته اول نگاه کنید، اینکه تیم های تهرانی به لیگ یک اضافه شوند زیاد هست و ما امیدوارم در صورت رخ دادن این اتفاق، ورزشگاه هایی که گفتید را در اختیار ما قرار دهند. و طبق دستوری که سازمان لیگ صادر کرده که مسابقات نمی تواند در چمن مصنوعی برگزار شود، قطعا نیاز داریم این دو ورزشگاه آماده بهره برداری شوند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول