:: چهارشنبه, 2 خرداد 1403

نجات بازیکن نوجوان تهرانی با سوت داور فداکار

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 405 ] - پنجشنبه, 20 اردیبهشت 1403

نجات بازیکن نوجوان تهرانی با سوت داور فداکار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، در جریان مسابقات دسته دوم لیگ نوجوانان تهران در شهرستان گلستان بهارستان یکی از بازیکنان دچار مصدومیت شد ک... 5 out of 5 based on 1 ratings.
نجات بازیکن نوجوان تهرانی با سوت داور فداکار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، در جریان مسابقات دسته دوم لیگ نوجوانان تهران در شهرستان گلستان بهارستان یکی از بازیکنان دچار مصدومیت شد ک...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، در جریان مسابقات دسته دوم لیگ نوجوانان تهران در شهرستان گلستان بهارستان  یکی از بازیکنان دچار مصدومیت شد که با دخالت به موقع داور، این فرد در لحظات اولیه از خطر جدی مصون ماند.

درحالی که با درایت ناظر این بازی پزشک و آمبولانس در ورزشگاه حاضر بودند آقای رجبی داور بازی لیگ دوی نوجوانان پی به وخامت حال بازیکن نوجوان حاضر در میدان می برد و بلافاصله خود را به این بازیکن می رساند واقداماتی پیشگیرانه در جهت جلوگیری از وخامت حال بازیکن مصدوم انجام می دهد.
این داور با مشاهده وضعیت ناپایدار نوجوان فوتبالیست به واسطه برخورد شدید، با استفاده از سوتی که در دست داشت مانع از قفل شدن دهان بازیکن نوجوان می شود تا پزشکان سر برسند واقدامات پزشکی تخصصی وتکمیلی را برای احیای این بازیکن انجام دهند.
خوشبختانه برای بازیکن نوجوان فوتبال تهران درنهایت مشکلی ایجاد نشد و با تلاش داور و تیم پزشکی این بازیکن به شرایط عادی بازگشت.
دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان بعد از اینکه از ماجرای دخالت به موقع آقای رجبی برای احیای اولیه بازیکن مصدوم آگاه شد در پیامی به این داور مراتب تشکر خود را اعلام و از مسئولیت پذیری این قاضی با وجدان قدردانی کردند.
 همچنین رئیس هیات فوتبال مراتب تشکر و قدردانی خود از تیم پزشکی را که با اقدامات به موقع و سریع مانع از بروز مشکلات جدی برای نوجوان فوتبالیست شدند نیز به طور جداگانه اعلام داشتند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول