:: چهارشنبه, 2 خرداد 1403

توضیحات تیموری درباره قوانین اعزام آمبولانس به ورزشگاه ها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 123 ] - سه شنبه, 18 اردیبهشت 1403
توضیحات تیموری درباره قوانین اعزام آمبولانس به ورزشگاه ها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران،   عباس تیموری، دبیرکل هیات فوتبال استان تهران در مورد اینکه گفته می شود در بازی پرسپولیس و سپاهان آم...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، عباس تیموری، دبیرکل هیات فوتبال استان تهران در مورد اینکه گفته می شود در بازی پرسپولیس و سپاهان آمبولانس اوژانس تهران حضور نداشته و خواستار پول شده تا یک دستگاه آمبولانس به ورزشگاه اعزام کند، این توضیحات را ارائه کرد:« طبق آیین نامه برگزاری مسابقات که مصوبه هیئت رئیسه سازمان لیگ را دارد و به همه هیئت های فوتبال و باشگاه ها هم ابلاغ شده هر تیم میزبانی باید دو دستگاه آمبولانس خصوصی در ورزشگاه داشته باشد. این آمبولانس ها هم وظیفه دارند به اعضای دو تیم و عوامل اجرایی مسابقات خدمات رسانی کنند.»

دبیرکل هیات فوتبال استان تهران ادامه داد:« در کنار این دو آمبولانس که باشگاه میزبان باید پول آنها را بدهد، اورژانس 115 هم طبق مصوبه شواری تامین استان و ارگان بالا دستی باید در ورزشگاه حضور داشته باشند تا اگر برای تماشاگران اتفاقی رخ داد خدمات رسانی کنند. همه این آمبولانس ها هم باید از یک ساعت قبل از بازی تا یک ساعت بعد از بازی در ورزشگاه باشند تا در صورت بروز حادثه ای برای خدمت رسانی آماده باشند.»
تیموری در پایان گفت:« نماینده آمبولانس اورژانس 115 هم برای بازی پرسپولیس و سپاهان در جلسه قبل از بازی حضور داشت و هم در روز بازی در استادیوم بود. ضمن اینکه آنها طبق وظایف اجتماعی که دارند برای حضور در ورزشگاه دستمزد نمی گیرند و مسئولیت حمل مصدومان را دارند.»

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول