:: چهارشنبه, 2 خرداد 1403

دوره های مربیگری نظام مند شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 530 ] - دوشنبه, 10 اردیبهشت 1403
دوره های مربیگری نظام مند شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، غلامرضا جباری، مشاور اجرایی و سرپرست کمیته فنی و توسعه هیات فوتبال استان تهران در خصوص دوره های آموزش مر...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، غلامرضا جباری، مشاور اجرایی و سرپرست کمیته فنی و توسعه هیات فوتبال استان تهران در خصوص دوره های آموزش مربیگری و نحوه صدورگواهی های شرکت، گواهی های قبولی و گواهینامه های مربیگری توضیحات مهمی به شرح ذیل بیان کرد:

با توجه به برخی ابهامات در خصوص مراحل و ضوابط صدور مدارک مربیان شرکت کننده در دوره های آموزشی مربیگری، طبق کنوانسیون مربیگری AFC ، شرکت کنندگان در دوره های آموزش مربیگری  حسب وضعیت خود سه نوع گواهی به شرح ذیل دریافت خواهند نمود.

 گواهی اول تحت عنوان گواهی شرکت در دوره آموزشی می باشد که به کلیه شرکت کنندگان حاضر در دوره آموزشی اعطاء خواهد شد و صرفا" به منزله تایید حضور در دوره آموزشی می باشد.

 گواهی دوم تحت عنوان گواهی قبولی یا COACHING DIPLOMA   می باشد که  صرفا" به شرکت کنندگان موفق یا قبول شده در دوره آموزشی اعطا می گردد.

 گواهی سوم تحت عنوان گواهینامه مربیگری یا  COACHING LICENCE  می باشد که صرفا" به دارندگان گواهی قبولی یا COACHING DIPLOMA   ارائه خواهد شد که بتوانند آزمونهای ویژه و دوره کارآموزی پیش بینی شده پس از دوره آموزشی را به انجام رسانند. لازم به ذکر است که دارندگان گواهینامه مربیگری به عنوان مربی شناخته خواهند شد.    

 کارآموزی پیش بینی شده برای اخذ گواهینامه مربیگری یا  COACHING LICENCE به شرح ذیل می باشد:

*حداقل یک فصل مربیگری در لیگ پیش بینی شده. است.

 آزمونهای پیش بینی شده به شرح ذیل می باشد:

آزمون آمادگی جسمانی

آزمون زبان انگلیس

آزمون مهارتهای هفتگانه کامپیوتر

 

 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول