:: چهارشنبه, 2 خرداد 1403

پیام تبریک در پی قهرمانی تیم ملی فوتسال ایران در آسیا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 109 ] - یکشنبه, 9 اردیبهشت 1403
پیام تبریک در پی قهرمانی تیم ملی فوتسال ایران در آسیا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، به دنبال کسب سیزدهمین قهرمانی تیم ملی فوتسال ایران در جام ملت های فوتسال آسیا و برتری قاطعانه در بازی نها...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، به دنبال کسب سیزدهمین قهرمانی تیم ملی فوتسال ایران در جام ملت های فوتسال آسیا و برتری قاطعانه در بازی نهایی مقابل تیم ملی فوتسال تایلند، به دستور دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران این پیام صادر شد:

بسم الله الرحمن الرحیم
قهرمانی تیم ملی فوتسال ایران در جام ملت های فوتسال آسیا موجب شادی و شعف جامعه ورزش به خصوص علاقمه مندان به فوتبال و فوتسال گردید.
 این موفقیت بزرگ و باز پس گیری دوباره جام قهرمانی فوتسال آسیا توسط مربیان زحمت کش و بازیکنان با غیرت فوتسال ایران را به مردم ایران تبریک عرض نموده و برای همه فعالان و زحمت کشان فوتبال و فوتسال ایران در میادین آتی آرزوی موفقت و کامیابی دارم. 
امید است بازیکنان و مربیان فوتسال ایران در جام جهانی2024ازبکستان بار دیگر روی سکو قرار بگیرند و برای اولین بار در تاریخ فوتسال بر بام قهرمانی جهان بایستند. بی صبرانه انتظار می کشیم ملی پوشان فوتسال ایران با همت و تلاش خود این بار در عرصه جهانی صاحب جام قهرمانی شوند و پرچم خوشرنگ جمهوری اسلامی ایران را در آوردگاه جام جهانی به اهتزار درآورند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول