:: چهارشنبه, 2 خرداد 1403

تعلیق مسابقات لیگ دو و توابع به دلیل ضرب و شتم داور

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 604 ] - شنبه, 8 اردیبهشت 1403

تعلیق مسابقات لیگ دو و توابع به دلیل ضرب و شتم داور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ،   به دنبال حواشی رخ داده در جریان بازی تیم های آرمان آفرینان و اتحاد ستارگان ابتدا از سوی کمیته انض... 5 out of 5 based on 1 ratings.
تعلیق مسابقات لیگ دو و توابع به دلیل ضرب و شتم داور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ،   به دنبال حواشی رخ داده در جریان بازی تیم های آرمان آفرینان و اتحاد ستارگان ابتدا از سوی کمیته انض...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، به دنبال حواشی رخ داده در جریان بازی تیم های آرمان آفرینان و اتحاد ستارگان ابتدا از سوی کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران دستوری موقت علیه خاطیان صادر شد.

پیامد  صدور این حکم نشست فوری دیگری در کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران برگزار و مقرر گردید در راستای ایجاد آرامش و حفظ جایگاه داوران فعال در فوتبال تهران، برگزاری کلیه مسابقات لیگ دو و توابع استان  تهران تا تاریخ 15 اردیبهشت ماه سال جاری به حالت تعلیق درآید.
لذا به اطلاع عموم می رساند که کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران قصد دارد به دور از هیاهو و در فضایی کاملا آرام به تخلفات رخ داده در این بازی رسیدگی و مطابق با قوانین، مجازات های لازم را برای متخلفان در روزهای آتی صادر نماید.
حکم صادره در فایل پیوست قابل مشاهده است:

:: نام فایلحجم فایلفرمتلینک دانلود فایل
1 دستور موقت آرمان آفرینان- اتحاد ستارگان428 KB Pdfدانلود فایل

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول