:: چهارشنبه, 2 خرداد 1403

توضیحات هیات فوتبال درباره یک گزارش مغرضانه

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 412 ] - پنجشنبه, 6 اردیبهشت 1403
توضیحات هیات فوتبال درباره یک گزارش مغرضانه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، در جریان بازی میان تیم های پیشکسوتان استقلال و ایرانجوان یکی از بازیکنان تیم فوتبال ایرانجوان  بین ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، در جریان بازی میان تیم های پیشکسوتان استقلال و ایرانجوان یکی از بازیکنان تیم فوتبال ایرانجوان  بین دو نیمه به دلیل ایست قلبی جان خود را از دست داد که بلافاصله بعد از این اتفاق ناگوار گزارشی مغرضانه با هدف مقصر جلوه دادن هیات فوتبال استان تهران از سوی یکی از رسانه ها منتشر شد.

این گزارش درحالی انتشار یافت که بازی فوق هیچ مجوزرسمی برای برگزاری از هیات فوتبال استان دریافت نکرده بود ومسئولیت اتفاقات رخ داده متوجه افرادی است که بدون کسب تاییدیه های پزشکی بازیکنان از هیات فوتبال استان تهران، اقدام به برگزاری این دیدار کرده اند.

چنانچه برگزارکنندگان بازی میان پیشکسوتان استقلال و ایرانجوان از هیات فوتبال استان تهران مجوزهای لازم را دریافت می کردند، اقدامات لازم در راستای اعزام تیم پزشکی به همراه آمبولانس و ناظربرگزاری برای این دیدار انجام می شد اما با وجود تدکرات متعدد هیات فوتبال استان تهران و تاکید ریاست هیات فوتبال استان تهران شاهد برگزاری این بازی بدون مجوز از هیات فوتبال استان تهران بودیم.

هیات فوتبال استان تهران ضمن تشکر و قدردانی از رسانه هایی که همواره در تلاشند حقایق را برای افکار عمومی انعکاس دهند، از رسانه های محترم می خواهد ابتدا استعلام های لازم را پیرامون صدور مجوز برای برگزاری های چنین بازی هایی  از هیات فوتبال استان تهران اخذ کرده و بعد از آن نسبت به انتشار گزارش اقدام کنند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول