:: چهارشنبه, 2 خرداد 1403

اعلام زمان برگزاری تورنمنت های منطقه ای زیر 12 سال تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 288 ] - یکشنبه, 2 اردیبهشت 1403
اعلام زمان برگزاری تورنمنت های منطقه ای زیر 12 سال تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران،  غلامرضا جباری مشاور اجرایی و سرپرست کمیته فنی و توسعه هیات فوتبال استان تهران به تشریح بخشی از برنا...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، غلامرضا جباری مشاور اجرایی و سرپرست کمیته فنی و توسعه هیات فوتبال استان تهران به تشریح بخشی از برنامه های مربوط به فوتبال پایه در این استان پرداخت و گفت:« در رویکرد جدید و با هدف ایجاد فرصت برابر برای همه شهرستانها و حوزه های استان تهران و تحکیم فوتبال پایه در اقصی نقاط این استان اقدام به برگزاری تورنمنت های فصلی در رده های سنی زیر 10 سال و 12 سال در رشته های فوتبال و فوتسال به تفکیک برای پسران و دختران نموده است.»

آقای جباری ادامه داد:« طبق برنامه ریزی انجام شده، در هر فصل از سال یک تورنمنت منطقه ای و یک تورنمنت استانی برای هر یک از رده های سنی زیر 10 سال و 12 سال در رشته های فوتبال و فوتسال به تفکیک برای پسران و دختران برگزار خواهد نمود. در همین راستا و در قالب برنامه های فصل بهار، اولین برنامه تحت عنوان تورنمنت های منطقه ای زیر 12 سال فوتبال پسران بطور همزمان در 6 منطقه استان تهران برگزار خواهد شد.»
زمان برگزاری در تاریخ 1403/1/30 به شرح ذیل خواهد بود: منطقه 1: شامل شهرستانهای فیروزکوه، دماوند و پردیس که به میزبانی شهرستان دماوند برگزار و در پایان تیم دماوند موفق شد به عنوان نماینده منطقه 1 به تورنمنت استانی که در تاریخ 1403/2/6 در شهر تهران برگزار خواهد شد، راه یابد. منطقه 2: شامل شهرستانهای پاکدشت، قرچک، ورامین و پیشوا که به میزبانی شهرستان پاکدشت برگزار و در پایان تیم پاکدشت موفق شد به عنوان نماینده منطقه 2 به تورنمنت استانی که در تاریخ 1403/2/6 در شهر تهران برگزار خواهد شد، راه یابد. منطقه 3: شامل حوزه های شمال شرق و جنوب شرق و شهرستان شمیرانات که به میزبانی حوزه شمال شرق برگزار و در پایان تیم حوزه جنوب شرق موفق شد به عنوان نماینده منطقه 3 به تورنمنت استانی که در تاریخ 1403/2/6 در شهر تهران برگزار خواهد شد، راه یابد. منطقه 4: شامل حوزه های شمال غرب و جنوب غرب تهران و شهرستان ری که به میزبانی حوزه شهرستان ری برگزار و در پایان تیم حوزه جنوب غرب موفق شد به عنوان نماینده منطقه 4 به تورنمنت استانی که در تاریخ 1403/2/6 در شهر تهران برگزار خواهد شد، راه یابد. منطقه 5: شامل شهرستانهای اسلامشهر، رباط کریم و بهارستان که به میزبانی اسلامشهر برگزار و در پایان تیم بهارستان موفق شد به عنوان نماینده منطقه 5 به تورنمنت استانی که در تاریخ 1403/2/6 در شهر تهران برگزار خواهد شد، راه یابد. منطقه6: شامل شهرستانهای شهریار، قدس و ملارد که به میزبانی شهریار برگزار و در پایان تیم ملارد موفق شد به عنوان نماینده منطقه 6 به تورنمنت استانی که در تاریخ 1403/2/6 در شهر تهران برگزار خواهد شد، راه یابد. لازم به ذکر است که تورنمنت استانی با حضور نمایندگان 6 منطقه استان، شامل شهرستانهای دماوند، پاکدشت، بهارستان، ملارد و حوزه های جنوب شرق و جنوب غرب از ساعت 10/30 الی 13/30 روز پنجشنبه مورخ 1403/2/6 در محل ورزشگاه شهر سالم 2 شهرستان ری برگزار خواهد شد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول