:: چهارشنبه, 2 خرداد 1403

هشدار درباره برگزاری اردوها و فعالیت مدیربرنامه ها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 299 ] - دوشنبه, 27 فروردین 1403
هشدار درباره برگزاری اردوها و فعالیت مدیربرنامه ها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، عباس تیموری، دبیرکل هیات فوتبال استان تهران درباره نحوه برگزاری اردوهای داخلی یا خارجی توسط باشگاه های ف...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، عباس تیموری، دبیرکل هیات فوتبال استان تهران درباره نحوه برگزاری اردوهای داخلی یا خارجی توسط باشگاه های فعال در فوتبال استان تهران، این نکته مهم را یاد آور شد:« برگزاری اردوهای داخلی یا خارجی توسط باشگاه ها یا تیم ها منوط به کسب مجوز از هیات فوتبال استان تهران است و طبق قوانین با تیم ها و باشگاه هایی که بدون کسب مجوز از هیات فوتبال استان تهران اقدام به برپایی اردوی داخلی یا خارجی می کنند، برخورد قانونی خواهد شد. لذا به همه فعالان فوتبال استان تهران هشدار می دهیم که قبل از هرگونه برگزاری اردو ابتدا از هیات فوتبال استان تهران مجوز های لازم را دریافت کنند.»
دبیرکل هیات فوتبال استان تهران به موضوع دیگری نیزاشاره کرد و این هشدار را داد:« همواره شاهدیم که با نزدیک شدن به فصل تابستان برخی افراد تحت عنوان مدیربرنامه یا ایجنت فوتبال با خانواده ها ارتباط برقرار می کنند و خواستار مبالغی می شوند. لذا در این راستا نیز لازم است به خانواده بازیکنان فوتبال هشدارهای لازم داده شود و از همه این عزیزان می خواهیم قبل از هرگونه همکاری با افرادی که خود را مدیربرنامه یا ایجنت فوتبال معرفی می کنند، استعلامات لازم را از هیات فوتبال استان تهران بگیرند و سپس اقدام به همکاری با این افراد کنند. در همین راستا هیات فوتبال استان تهران به طور قطع با افراد سود جو نیز برخوردهای قانونی را انجام خواهد داد.»
تیموری در پایان صحبت های خود گفت:« از خانواده ها می خواهیم هیچ گونه وجه و مبلغی را به این افراد پرداخت نکنند و جدا از عقد قرارداد با اشخاصی که مورد تایید هیات فوتبال استان تهران نیستند، خودداری کنند و گول وعده های دروغین برخی افراد را نخورند. هیات فوتبال استان تهران در ماه های پیش رو با جدیت وقایع مربوط به فوتبال استان تهران را رصد خواهد کرد و نسبت به این مسائل بسیار حساس و پیگیر خواهد بود.»

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول