:: چهارشنبه, 2 خرداد 1403

پیام تشکر سید میرشاد ماجدی از سپاه و نیروهای مسلح

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 210 ] - یکشنبه, 26 فروردین 1403
پیام تشکر سید میرشاد ماجدی از سپاه و نیروهای مسلح

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، به دنبال پاسخ قاطع پهپادی و موشکی جمهوری اسلامی ایران به جنایات اخیر رژیم غاصب صیهونیستی وحمله گسترده به ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، به دنبال پاسخ قاطع پهپادی و موشکی جمهوری اسلامی ایران به جنایات اخیر رژیم غاصب صیهونیستی وحمله گسترده به سرزمین های اشغالی از سوی نیروهای سپاه و نیروهای مسلح، دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران پیامی را به شرح دیل صادر کرد:

عملیات باشکوه و حمله موفق نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و در راس آن سپاه پاسداران به مواضع رژیم صهیونسیتی در فلسطین اشغالی پاسخی قاطع به خباثت های این رژیم جعلی بود.
«وعده صادق» که همگان انتظارش را می کشیدند بامداد یکشنبه 26 فروردین تحقق یافت و مواضع رژیم صهیونسیتی با پهپاد و موشک مورد هدف قرار گرفت.
این اقدام بزرگ و در خور تحسین سپاه پاسداران که باعث خشنودی دل آزادگان جهان شد، نمایش اقتدار ایران اسلامی بود.
رژیم کودک کش و جنایتکار صهیونیستی پس از حمله به کنسولگری ایران در دمشق باید پاسخی قاطع و محکم دریافت می کرد که این اتفاق با یاری خداوند و رشادت نیروهای مسلح کشورمان و سپاه رقم خورد. 
این عملیات موفق بیانگر آن است که ایران به هر تجاوز دشمن پاسخی قاطع و محکم خواهد داد. 
ضمن آرزوی نابودی کامل رژیم غاصب و آزادی مردم مظلوم غزه و فلسطین و رهایی دنیا از شر این غده سرطانی؛ مراتب تشکر و قدردانی خود را از همه دست اندرکاران عملیات «وعده صادق» اعلام کرده و امیدوارم جشن آزادی قدس شریف هر چه زودتر برگزار شود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول