:: چهارشنبه, 2 خرداد 1403

میرشاد ماجدی: کمترین نقش را دربرگزاری جام رمضان داشتم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 181 ] - سه شنبه, 21 فروردین 1403
میرشاد ماجدی: کمترین نقش را دربرگزاری جام رمضان داشتم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران که نقشی انکار ناپذیر در احیای دوباره جام رمضان داشت ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران که نقشی انکار ناپذیر در احیای دوباره جام رمضان داشت و تلاش های بسیار انجام داد تا بعد از 12 سال دوباره چرخ این رقابت ها به حرکت بیفتد، بعد از پایان این تورنمنت وقتی با سوالی از سوی خبرنگاران درباره میزان رضایت خود از برگزاری این رقابت ها مواجه شد، پاسخ جالب توجهی داد. 

دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران گفت:« ابتدا لازم است از همه همکارانم در هیات فوتبال و دیگر ارکان که در برگزاری جام رمضان(شهدای چوار) یار و یاور ما بودند تشکر کنم. صادقانه بگویم که به عنوان رئیس هیات فوتبال استان کمترین نقش را در برگزاری این تورنمنت داشتم و برگزاری این بازی ها بعد از 12 سال حاصل زحمت و تلاش همکاران من در هیات فوتبال استان تهران بود. از همه عزیزانی که من را در برگزاری جام رمضان(شهدای چوار) کمک کردند تشکر و قدردانی می کنم.»
رئیس هیات فوتبال استان تهران در ادامه صحبت های خود گفت:« حضور آقای کیومرث هاشمی در بازی پایانی برای ما بسیار امید بخش بود. ایشان با حضورش در بازی پایانی نشان داد تا چه اندازه به ورزش اهمیت می دهد. همچین از آقای تاج، رئیس محترم فدراسیون فوتبال که با علاقه بسیار در بازی نهای حاضر شدند باید قدردانی کنم. از آقای علی جوادی، آقای اسبقیان و همه پیشکسوتان، مسئولان، همکاران و مشاورانی که دوشادوش من به برگزاری این تورنمنت کمک کردند سپاسگزاری می کنم.»
رئیس هیات فوتبال خطاب به اصحاب رسانه نیز گفت:« با اینکه برگزاری بازی ها تا پاسی از شب ادامه داشت اما خبرنگارن و تصویر برداران درطول ایام ماه مبارک رمضان پای کار ایستادند و ما را در انتقال اخبار و تصاویر مربوط به این بازی ها کمک کردند. بدون شک اگر حمایت این عزیزان نبود، تلاش های مسئولان، مربیان، بازیکنان و دیگر افرادی که با این بازی ها درگیر بودند هرگز به این خوبی دیده نمی‎ شد.»
دکتر سید میرشاد ماجدی در پایان صحبت های خود تاکید کرد:« همه تلاش ما این بود یک یادگاری کوچک برای شهدای چوار در تاریخ باقی بگذاریم. این تورنمنت مزین به نام این عزیزان بود و امیدوارم در سال های آینده رقابت های فوتسال جام رمضان با گستردگی بیشتری برگزار شود.»

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول