:: چهارشنبه, 2 خرداد 1403

ورزشگاه پاس میزبان فینال داغ جام رمضان(شهدای چوار)

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 281 ] - یکشنبه, 19 فروردین 1403

ورزشگاه پاس میزبان فینال داغ جام رمضان(شهدای چوار)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، دوشنبه شب فینال جام رمضان(شهدای چوار) در ورزشگاه پاس تهران برگزار خواهد شد. این دوره از مسابقات بعد از 1... 4 out of 5 based on 3 ratings.
ورزشگاه پاس میزبان فینال داغ جام رمضان(شهدای چوار)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، دوشنبه شب فینال جام رمضان(شهدای چوار) در ورزشگاه پاس تهران برگزار خواهد شد. این دوره از مسابقات بعد از 1...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، دوشنبه شب فینال جام رمضان(شهدای چوار) در ورزشگاه پاس تهران برگزار خواهد شد. این دوره از مسابقات بعد از 12 سال وقفه به همت هیات فوتبال استان تهران در دو سالن پاس و جی تهران برگزار شد و طبق برنامه قرار است فینال جذاب این رقابت ها دوشنبه شب میان تیم های رباط کریم و بهارستان برگزار شود.

هیات فوتبال استان تهران با دعوت از پیشکسوتان فوتسال و فوتبال و همچنین مسئولان ورزش ایران قصد دارد فضای متفاوتی به شب پایانی این رقابت ها ببخشد تا یک اختتامیه جذاب برای این بازی ها رقم بخورد.
قرار است بعد از پایان بازی فینال از تیم هایی که موفق شدند روی سکو بروند تقدیر شود و به بازیکنان و مربیان تیم های اول تا سوم این رقابت ها جام و مدال اهداء شود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول