:: دوشنبه, 27 فروردین 1403

تجلیل از 340 بازیکن حوزه جنوب غرب

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 396 ] - یکشنبه, 27 اسفند 1402
تجلیل از 340 بازیکن حوزه جنوب غرب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، در روزهای پایانی سال فعالیت های فوتبال  در حوزه جنوب غرب استان تهران همچنان ادامه دارد. در همین راس...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، در روزهای پایانی سال فعالیت های فوتبال در حوزه جنوب غرب استان تهران همچنان ادامه دارد. در همین راستا در محله یاخچی آباد بیش از هزار نفر از بازیکنان، مربیان و خانواده ها در سالن همایش شریعتی گرد هم آمدند و روز باشکوهی را رقم زدند. در این مراسم ضمن تقدیر از فعالان فوتبال و فوتسال به 340 بازیکن تندیس و دیپلم افتخار تقدیم گردید.

دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران نیز مهمان ویژه این همایش بود و دقایقی برای حاضران در سالن به سخنرانی پرداخت.
حسین فرکی، علیرضا منصوریان، حسن خانمحمدی، یعقوب وطنی، حبیب زیوری، غلام سلیمانی .خانم عطیه محب زاده و...از دیگر مهمانان این مراسم بودند و گرما بخش این مراسم شدند.
لازم به یاد آوری است که دراین مراسم به طور مجزا از ابوالفضل زمانی، فرج الله زاده و فاطمه لطف زاده که از حوزه جنوب غرب به تیم های ملی راه یافته اند به عنوان الگویی برای جوان های این منطقه نام برده شد.
لازم به یاد آوری است که این مراسم به همیت آقای مهرداد یوسف شاهی، رئیس حوزه جنوب غرب تهران انجام گردید. 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول