:: یکشنبه, 24 تیر 1403

اطلاعیه هیات فوتبال استان تهران در آستانه برگزاری شهرآورد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 308 ] - دوشنبه, 21 اسفند 1402
اطلاعیه هیات فوتبال استان تهران در آستانه برگزاری شهرآورد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، به دستور دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران درآستانه برگزاری یکصد و سومین شهرآورد پایتخ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، به دستور دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران درآستانه برگزاری یکصد و سومین شهرآورد پایتخت، اطلاعیه ای به شرح ذیل صادر گردید:

بسم الله الرحمن الرحیم
همان طور که عموم علاقمندان و دوستداران فوتبال اطلاع دارند، طبق برنامه ریزی انجام شده از سوی مسئولان ذی ربط، قرار است شهرآورد پایتخت چهارشنبه شب مورخ 23 اسفند ماه سال 1402 در ورزشگاه بزرگ آزادی تهران برگزار شود.
لازم به یادآوری است که هیات فوتبال استان تهران به عنوان یکی از متولیان اصلی برگزاری این رقابت، همچون سنوات گذشته آمادگی کامل خود برای انجام این بازی را اعلام می دارد. لذا همه عوامل اجرایی و مسئولان برگزاری هیات فوتبال استان تهران ضمن توجیه کامل نسبت به حساسیت های حاکم بر این دیدار، ساعت ها پیش از شروع بازی دو تیم پر طرفدار پایتخت در ورزشگاه آزادی تهران حضور خواهند یافت و مقدمات برگزاری این تقابل را برای دو باشگاه استقلال، پرسپولیس و تماشاگران پرشور فوتبال ایران فراهم خواهند کرد.
ضمن توفیق روز افزون برای مسئولان، مربیان و بازیکنان دو باشگاه قدیمی و ریشه دار فوتبال ایران تاکید می دارد که دوری از تنش ها و حواشی به برگزاری هرچه بهتر این دیدار مهم کمک قابل توجهی می کند و انتظار است متولیان دو باشگاه همچون همیشه کمال همکاری را با عوامل برگزاری این بازی داشته باشند.
همچنین از هواداران خونگرم دو باشگاه استقلال و پرسپولیس درخواست می شود در روزهای پایانی سال 1402 با دوری از رفتارهایی که موجب برهم خوردن نظم و انضباط این بازی می شود، همچون همیشه که یار و یاور برگزار کنندگان فوتبال ایران بوده اند، چهارشنبه شبی خاطره انگیز را رقم زده و ضمن کمک به برگزاری بی نقص این بازی، تنها به تشویق تیم های محبوب خود بپردازند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول