:: چهارشنبه, 30 خرداد 1403

گروسی: سنگ اندازی ها مانع شروع دوباره جام رمضان نشد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 218 ] - شنبه, 19 اسفند 1402
گروسی: سنگ اندازی ها مانع شروع دوباره جام رمضان نشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، محسن گروسی بازیکن سال های نه چندان دور استقلال، پاس و تیم ملی پس از تماشای بازی های جام رمضان ( شهدای چوا...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، محسن گروسی بازیکن سال های نه چندان دور استقلال، پاس و تیم ملی پس از تماشای بازی های جام رمضان ( شهدای چوار ) درخصوص حضور در حاشیه این مسابقات گفت:« همین که بعد از 12 سال این بازی ها دوباره برگزار شد، لطف الهی بوده است. از آنجایی که خود من قبلا رقابت هایی مشابه را برگزار کرده ام، دشواری آن برایم ملموس است. هیات فوتبال استان تهران و دکتر ماجدی در این زمینه زحمت کشیدند و از آنجایی که در بدنه فوتبال هستند و در جام جهانی فوتسال هم حضور داشتند، به خوبی با سختی های کار آشنا هستند. در این راه خیلی نفرات درحال سنگ اندازی هستند اما با تلاش دوستان مسابقات ساماندهی شد و امیدوارم این روند تداوم داشته باشد.»
گروسی درخصوص عدم حضور استقلال و پرسپولیس در این مسابقات نیز گفت:« درست است که با حضور این دو تیم سکوها پر می شود اما قطعا تنش هایی نیز به وجود می آید. با این حال حضور سرخابی ها باعث بهتر شدن رقابت ها می شود.»
وی درباره دربی هم افزود:« همیشه عنوان کردم که دربی ربطی به جایگاه دو تیم در جدول ندارد و هرکدام که از لحاظ روحی و روانی آماده باشد، می تواند پیروز شود. شروع بازی نشان دهنده این نکته خواهد بود. به نظرم در دربی پیش رو هم موقعیت های گلزنی کمی به وجود می آید و هر تیمی بتواند از آن استفاده کند، موفق خواهد بود.»

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

برترین سرمربی لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

برترین دروازه بان لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

برترین بازیکن لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول