:: یکشنبه, 31 تیر 1403

خوراکچی: تهران به آغاز دوباره جام رمضان نیاز داشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 217 ] - شنبه, 19 اسفند 1402
خوراکچی: تهران به آغاز دوباره جام رمضان نیاز داشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، محمود خوراکچی مربی و پیشکسوت فوتسال از برگزاری دوباره جام رمضان خشنود است و اعتقاد دارد که باید توجه بیش...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، محمود خوراکچی مربی و پیشکسوت فوتسال از برگزاری دوباره جام رمضان خشنود است و اعتقاد دارد که باید توجه بیشتری به این رشته ورزشی شود. وی ابتدا درخصوص حضور در حاشیه مسابقات جام رمضان ( شهدای چوار) گفت:« این اتفاق که امسال بعد از وقفه طولانی رخ داده، برای ما که در خانواده فوتسال فعالیت می کنیم بسیار بزرگ و ارزشمند است. حضور در این سالن حاطرات گذشته را در ذهن ما زنده کرد. از آقای ماجدی و همکاران شان تشکر ویژه دارم چون واقعا جای فوتسال در شب های ماه مبارک رمضان خالی بود. زمانی ما در حضور 12 هزار تماشاگر در جام رمضان به میدان می رفتیم و صدا و سیما هم مسابقات را پوشش می داد. من فکر می کنم اگر این اتفاق ادامه دار باشد، قطعا بازیکنان ملی پوش هم در بازی ها حضور پیدا می کنند.»
خوراکچی درباره اینکه چرا استقلال و پرسپولیس در مسابقات حاضر نشدند نیز گفت:« یکی از دلایل این موضوع این است که ما در تهران تنها یک تیم به نام سفیر گفتمان داریم که در لیگ برتر فعالیت می کند. بازیکنان تهرانی به شهرستان ها کوچ کردند و خیلی از تیم های با سابقه استان منحل شدند ولی قول می دهم مسابقات امسال باعث می شود که در سالیان آینده هم استقلال و هم پرسپولیس در جام رمضان تیم بدهند و هم بازیکنان با سابقه به رقابت ها اضافه شوند.»
وی درخصوص اینکه عدم حضور سرخابی ها نشات گرفته از حضور مدیران غیر فوتبالی است، افزود:« من خبر دارم که در سایر شهرها آنقدر نگاه حرفه ای به جام رمضان دارند که بازیکنان درجه یک فوتسال کشورمان از این سالن به آن سالن می روند و شاید در یک ماه به اندازه یک فصل درآمد دارند. ولی اینکه چرا در پایتخت مدیران ما چنین مشکلی دارند، شاید فکر می کنند که جام رمضان برای آنها ویترین خوبی نیست. مثلا آقای دکتر ماجدی برای حضور پرسپولیس در این رقابت ها با بنده تماس گرفتند و جلسه ای هم با آقای بادامکی برگزار کردیم و ایشان چون حضور در این بازی ها برایشان هزینه داشت، درخواست هیات فوتبال را رد کردند! در صورتی که این فوتسال است که بارها پرچم کشورمان را در مسابقات بین المللی بالا برده است.»

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول