:: دوشنبه, 27 فروردین 1403

میرشاد ماجدی: فوتسال در خون ایرانی ها است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 192 ] - جمعه, 18 اسفند 1402
میرشاد ماجدی: فوتسال در خون ایرانی ها است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، دکتز سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران در خلال برگزاری شب دوم جام رمضان(شهدای چوار) گفت:« م...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، دکتز سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران در خلال برگزاری شب دوم جام رمضان(شهدای چوار) گفت:« ما سعی کردیم خاطرات شب های رمضان را برگردانیم. آن زمان که جوان بودیم از یک سالن به سالن دیگر می رفتیم و تا سحر بیدار بودیم. جای این مسابقات در تهران خالی بود. نبود این مسابقات حالت خوبی برای مردم تهران ندارد. به همین علت دوباره برگزاری رقابت های فوتسال جام رمضان را در دستور کار قرار دادیم. خیلی تلاش کردیم تیم های بزرگ پایتخت مانند استقلال و پرسپولیس در این مسابفات حضور داشته باشند. ما مکاتبات زیادی انجام دادیم و به صورت شفاهی و حضوری صحبت کردیم.متاسفانه اعلام کردند تیم نداریم و نمی توانیم. حضور در این مسابفات هیچ هزینه ای برای استقلال و پرسپولیس نداشت. اما حتی به استقلال و پرسپولیس اعلام کردیم ورودی مسابفات جام رمضان را هم پرداخت نکنند البسه رایگان هم به مانند همه تیم ها در اختیارشان قرار دادیم اما قبول نکردند در این مسابفات حضور یابند. اما فکر می کنم سال آینده مسابقات در سطح بالاتری انجام خواهد شد. سعی کردیم سالن های خوبی را برای برگزاری این رقابت ها فراهم کنیم. سالن پاس و سالن نیروی زمینی برای برگزاری این رقابت ها فراهم شده اند.»

رئیس هیات فوتبال استان تهران در ادامه به این نکات اشاره کرد:« به دلیل تعطیلی ایام عید نوروز این مسابقات را تعطیل می کنیم و بعد از پایان ایام عید دوباره مسابفات شروع خواهد شد و تا شب عید فطر ادامه خواهد داشت.»
ماجدی درباره سطح این مسابفات گفت:« تیم های خوبی در مسابقات حاضر شدند. برخی از تیم ها بازیکنان سن بالایی در این رقابت ها شرکت داده اند اما فوتسال را خیلی خوب بازی می کنند. فوتسال در خون ایرانی ها نهفته است. من برای بالارفتن سطح این مسابفات از بزرگان فوتسال دعوت کردم. آقایان شمس، صانعی، شمسایی و خوراکچی در کنار ما هستند. از همین جا اعلام می کنم هر عزیز پیشکسوتی که می تواند مسابفات را از نزدیک تماشا کند، به ما سربزنند وبازی ها را در سالن از نزدیک تماشا کنند. قصد داریم در کنار برگزاری های حرفه ای این رقابت ها حالت محلی این رقابت هم حفظ شود. البته مطمئن هستم سال آینده دو تیم استقلال و پرسپولیس هم در این رقابت ها شرکت خواهند کرد.»

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول