:: دوشنبه, 27 فروردین 1403

گزارش عملکرد 3 ماهه استعدادیابی بازیکنان زیر 20 سال تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 947 ] - یکشنبه, 13 اسفند 1402
گزارش عملکرد 3 ماهه استعدادیابی بازیکنان زیر 20 سال تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ،  از زمان ورود دکتر سید میرشاد ماجدی به عنوان رئیس به هیات فوتبال استان تهران، استعدادیابی از بازیکن...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، از زمان ورود دکتر سید میرشاد ماجدی به عنوان رئیس به هیات فوتبال استان تهران، استعدادیابی از بازیکنان شاغل در لیگ های برتر فوتبال تهران به صورت جدی در برنامه کمیته استعدادیابی قرار گرفت و از 3 ماه پیش این پروژه آغاز شد.

با پایان مراحل مقدماتی گزینش و استعداد یابی به دستور دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران گزارشی در جهت آگاهی عموم پیرامون عملکرد 3 ماهه به شرح ذیل اعلام می گردد: 
بسم الله الرحمن الرحیم
با توجه به ضرورت استعدادیابی در فوتبال، بررسی و پالایش فنی بازیکنان شاغل در لیگ های فوتبال استان تهران از 3 ماه پیش آغاز شد. طبق نامه نگاری هایی که هیات فوتبال استان تهران با شهرستان ها و حوزه های مربوطه انجام داد، درخواست گردید در شهرستان ها و حوزه ها با اطلاع رسانی عمومی( نصب بنرو...) استعداد یابی از بازیکنان جوان تهران (متولدین 1383/10/12 به بالا) انجام گیرد وبازیکنان مستعد از سوی استعدادیاب ها معرفی شوند.
علاوه براینکه ریاست هیات فوتبال استان تهران برای نیل به اهداف خود با کمیته فنی_توسعه و کمیته جوانان هیات فوتبال استان تهران جلسات متعددی برگزار کرد تا این پروژه با تمرکز و دقت بالا به انجام برسد،  با 16 سرمربی لیگ برتر تهران در سطح جوانان نیز نشست ها و جلساتی پیرامون این پروژه مهم برگزار شد و از مربیان لیگ برتری نیز اسامی بازیکنان مستعد دریافت گردید تا در کنار دیگر بازیکنانی که از سوی شهرستان ها و حوزه ها معرفی شدند، مورد ارزیابی نهایی قرار بگیرند.
مضاف بر این استعدادیاب های هیات فوتبال استان تهران در 5 هفته پایانی لیگ برتر جوانان تهران نیز به طور محسوس و نامحسوس در رقابت ها حاضر شدند و بازیکنان را رصد کردند تا بازیکن مستعدی از قلم نیفتد و فرصت حضور در اردوی نهایی برای آن ها فراهم گردد.
نتیجه اقدامات سه ماهه به تشکیل اردوی پایانی که از 8 تا 12 اسفند ماه سال 1402 با حضور 140 بازیکن در کمپ تیم های ملی حضور یافتند، ختم شد.
دراین اردوی 5 روزه بازیکنان دعوت شده در کمپ تیم های ملی به طور شبانه روزی اسکان داده شدند که با حمایت های مالی از سوی هیات فوتبال استان تهران با وجود برخورداری مدعوین از اسکان و تغذیه رایگان، به این عزیزان البسه رایگان نیز داده شد تا بازیکنان حاضر دراردو با فراغ بال در تمرینات استعدادیابی حاضر شده و زیرنظر مربیان معتمد آزمایش شوند. 
در نهایت از میان 140 بازیکنی که در اردوی 5 روزه تهران حاضر بودند 45 تا 50 بازیکن به عنوان منتخبین نهایی معرفی خواهند شد تا در اختیار سرمربی آینده تیم جوانان ایران قرار بگیرند.
 نام این بازیکنان در روزهای آتی از طریق رسانه رسمی هیات فوتبال استان تهران در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.
لازم به ذکر است که در این ایام استعدادیاب های هیات فوتبال استان تهران مسئولیت گزینش بازیکنان را به عهده داشتند و بدون هیچ ارفاقی نسبت به انتخاب نفرات برتر اقدام کردند که هیات فوتبال استان تهران از زحمات این مربیان که با کمترین چشمداشت به پیشبرد اهداف یاری رساندند، کمال تشکر و قدردانی را دارد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول