:: دوشنبه, 27 فروردین 1403

اهدای جام قهرمانی به امیدهای پیکان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 754 ] - چهارشنبه, 9 اسفند 1402

اهدای جام قهرمانی به امیدهای پیکان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، تیم فوتبال امید پیکان در هفته پایانی لیگ برتر امیدهای تهران موفق شد تیم نیروی زمینی را با نتیجه 2 بر یک ش... 5 out of 5 based on 1 ratings.
اهدای جام قهرمانی به امیدهای پیکان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، تیم فوتبال امید پیکان در هفته پایانی لیگ برتر امیدهای تهران موفق شد تیم نیروی زمینی را با نتیجه 2 بر یک ش...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، تیم فوتبال امید پیکان در هفته پایانی لیگ برتر امیدهای تهران موفق شد تیم نیروی زمینی را با نتیجه 2 بر یک شکست دهد و به عنوان قهرمانی لیگ برتر امیدهای تهران دست یابد. 

امیدهای پیکان با 69 امتیاز از 30 بازی به چنین جایگاهی دست یافتند و تیم های نیروی زمینی و پرسپولیس به ترتیب در جدول رده بندی لیگ برتر امیدهای تهران در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند. 
در مراسم اهدای جام به تیم فوتبال امید پیکان دکتر سید میرشاد ماجدی(رئیس هیات فوتبال استان تهران)، عباس تیموری(دبیرکل هیات فوتبال استان تهران)، مهدی خطیبی(مدیرعامل کارخانه ایران خودرو)، احمد مددی(مدیرعامل باشگاه پیکان) و جمعی دیگر از مسئولان کارخانه ایران خودرو حضور داشتند.  
دکتر سید میرشاد ماجدی در این مراسم جام قهرمانی را به بازیکنان تیم امید پیکان اهداء کرد. رئیس هیات فوتبال استان تهران برای مجموعه باشگاه پیکان که از جمله باشگاه های بازیکن ساز فوتبال تهران محسوب می شود در ادامه راه آرزوی توفیق کرد.

تصاویر مرتبط
اهدای جام قهرمانی به امیدهای پیکان

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول