:: دوشنبه, 27 فروردین 1403

حضور صبحگاهی میرشاد ماجدی در تمرین بازیکنان منتخب تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 321 ] - چهارشنبه, 9 اسفند 1402

حضور صبحگاهی میرشاد ماجدی در تمرین بازیکنان منتخب تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، دومین روز اردوی بازیکنان منتخب زیر 20 سال استان تهران در حال برگزاری است و دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هی... 5 out of 5 based on 1 ratings.
حضور صبحگاهی میرشاد ماجدی در تمرین بازیکنان منتخب تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، دومین روز اردوی بازیکنان منتخب زیر 20 سال استان تهران در حال برگزاری است و دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هی...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، دومین روز اردوی بازیکنان منتخب زیر 20 سال استان تهران در حال برگزاری است و دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران از صبح امروز در محل برگزاری این اردو در مرکز ملی فوتبال حاضر شد تا ضمن ارزیابی عملکرد استعدادیاب های فوتبال تهران با بازیکنان حاضر در این اردو نیز دیدار داشته باشد.

دعوت از بازیکنان منتخب زیر 20 سال فوتبال تهران و برگزاری اردوی شبانه روزی در مرکز ملی فوتبال تهران بعد از سال ها وقفه و بی توجهی به دستور دکتر سید میرشاد ماجدی انجام شده و قرار است به زودی نفرات منتخب به تیم جوانان ایران معرفی گردند.
دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران که ازحوالی ساعت 7 صبح امروز در محل برگزاری اردو حاضر بود، درباره برپایی این کمپ توضیحاتی داده است:« امروز دومین روز اردوی 5 روزه نهایی استعدادیابی استان تهران درحال برگزاری است. خوشحال هستم درکنار 8 نفر از برادران زحمت کش و فعال استعدادیاب هستم.؛ مربیانی که با تلاش و دقت بالا بازیکنان نخبه را برای حضور در اردوی تیم ملی آماده می کنند.»
رئیس هیات فوتبال استان تهران در ادامه صحبت های خود گفت:« این فرایند از 2  ماه و نیم پیش از بین 400 بازیکن از 19 شهرستان استان تهران آغاز شد و اکنون نزدیک به 120 بازیکن در کمپ تیم های ملی حضور دارند که توسط همکاران استعدادیاب ما به گروه های 11 نفره تقسیم شده اند تا بعد از ارزیابی عملکرد آن ها، افراد برگزیده به تیم جوانان ایران معرفی شوند. ما امیدوار هستیم بعد از برگزاری این اردو نفرات خوبی به تیم های ملی معرفی شوند. این اردو تا 12 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.» 

تصاویر مرتبط
حضور صبحگاهی میرشاد ماجدی در تمرین بازیکنان منتخب تهران

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول