:: یکشنبه, 24 تیر 1403

گزارشی از آخر هفته داغ ماجدی| نظارت و حمایت ادامه دارد...

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 445 ] - جمعه, 4 اسفند 1402
گزارشی از آخر هفته داغ ماجدی| نظارت و حمایت ادامه دارد...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، پنج شنبه و جمعه ای که گذشت برای رئیس هیات فوتبال استان تهران روزهای پرکاری بود. دکترسیدمیرشاد ماجدی، رئی...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، پنج شنبه و جمعه ای که گذشت برای رئیس هیات فوتبال استان تهران روزهای پرکاری بود. دکترسیدمیرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران با هدف نظارت و حمایت از فوتبال تهران در مراسم های گوناگون شرکت کرد و بازی های مهمی را نیز از نزدیک به نظاره نشست.

ماجدی دراولین ساعات روز پنج شنبه در شهر ملارد حاضر شد تا علاوه بر اعلام حمایت خود از فوتبال و فوتسال این شهر، در مراسم اهدای جوایز به برگزیده های فوتبال و فوتسال ملارد شرکت کند. رئیس هیات فوتبال استان تهران اعتقاد دارد ملارد یکی از شهرهای با ظرفیت بالا برای توسعه فوتبال و فوتسال است و باید با حساسیت مورد توجه قرار بگیرد.

دومین برنامه روز پنج شنبه، تماشای بازی تیم های فوتبال امید المپیک اندیشه و عقاب نهاجا از هفته بیست و نهم لیگ برتر امیدهای تهران بود که سید میرشاد ماجدی خود را از ملارد به ورزشگاه مصلی نژاد شهر ری تهران رساند تا این بازی را هم زیر نظر بگیرد.

رئیس هیات فوتبال بلافاصله بعد از تماشای این بازی خود را به ورزشگاه چمران تهران رساند تا بازی تیم های نونهالان پیکان و ایرانمهر را نیز تماشا کند. این بازی از جهت روشن شدن تکلیف ماندن یا سقوط تیم پیکان اهمیت بسیاری داشت که سیدمیرشاد ماجدی یک نیمه از این بازی را از نزدیک تماشا کرد تا سومین برنامه روزانه خود را نیز به انجام برساند.

چهارمین برنامه آقای رئیس اما به حضور در ورزشگاه کارگران تهران مربوط می شد؛ جایی که قرار بود جوایز تیم نونهالان سایپا که عنوان قهرمانی لیگ برتر را به دست آورد، توزیع شود که این برنامه نیز طبق زمانبدنی از پیش طراحی شده، به انجام رسید و رئیس هیات فوتبال استان تهران در جشن قهرمانی نونهالان سایپا حضور یافت و برای مجموعه این باشگاه در ادامه راه آرزوی توفیق کرد.

سیدمیرشاد ماجدی بعد از فارغ شدن از چهار برنامه فشرده خود به بازدید از ورزشگاه راه آهن تهران پرداخت. وی همچنین به مرکز معاینات پزشکی هیات فوتبال استان تهران که در ورزشگاه پاس در مجاورت ورزشگاه راه آهن قرار دارد، سرکشی کرد تا در جریان روند تجهیز این مرکز قرار بگیرد.

رئیس هیات فوتبال بعد از انجام این دو ماموریت دقایقی نیز به نظاره بازی تیم های هوادار و شمس آذر قزوین از هفته هفدهم لیگ برتر که در ورزشگاه پاس تهران برگزار شد، پرداخت.

برنامه های متعدد رئیس هیات فوتبال استان تهران در روز جمعه نیز ادامه یافت و آقای ماجدی ابتدا به ورزشگاه درفشی فر تهران رفت و بازی تیم های پرسپولیس و پیروزان تکین را نظاره و بعد از پایان مسابقه جوایز قهرمانی نوجوانان پرسپولیس در لیگ برتر را اهداء کرد. ماجدی در پایان این مراسم قهرمانی پرسپولیس را به تمام عوامل این باشگاه اعم از مسئولان، مربیان و بازیکنان تبریک گفت و برای این باشگاه نیز در ادامه مسیر سازندگی آرزوی موفقیت کرد.

این اما پایان دوروز پرکار رئیس هیات فوتبال نبود. سیدمیرشاد ماجدی بعد از شرکت درمراسم قهرمانی نوجوانان پرسپولیس بار دیگر راهی شهرری شد و بازی تیم های فوتسال سفیر گفتمان و ایرالکوی اراک را نیز تماشا کرد تا یک آخر هفته داغ و پرکار را رقم بزند.

در این دیدارهای مستمر دیگر مسئولان فعال هیات فوتبال استان تهران نیز حضور داشتند و آقای رئیس را همراهی کردند. 

میرشاد ماجدی: هیات فوتبال استان تهران تعطیلی ندارد

ماجدی درباره چرایی حضور در ورزشگاه های متعدد در روزهای تعطیلی هیات فوتبال استان تهران توضیحاتی داد:« بازی های هفته های پایانی لیگ های پایه بسیار حساس است و می طلبد برخی بازی ها را از نزدیک تماشا کنیم. ما در قبال همه تیم ها مسئولیت داریم و تا جای ممکن تلاش می کنیم بازی ها را رصد کنیم تا مشکلی ایجاد نشود و حرف و حدیثی باقی نماند. درست است که پنج شنبه و جمعه روز کاری هیات فوتبال نیست اما به اعتقاد من هیات فوتبال استان تهران تعطیلی ندارد و در روزهای پایانی هفته تازه کار ما به عنوان متولیان برگزاری بازی های فوتبال تیم های تهران شروع می شود و به همین دلیل هم من برای سرکشی به تعدادی از بازی ها و همچنین حضور در برخی مراسم زمان قابل توجهی را صرف کردم. این رویه در هفته های آتی نیز ادامه خواهد داشت.»

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول