:: یکشنبه, 24 تیر 1403

رئیس هیات فوتبال نظاره گر بازی پیکان و ایرانمهر باباخانی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 257 ] - پنجشنبه, 3 اسفند 1402
رئیس هیات فوتبال نظاره گر بازی پیکان و ایرانمهر باباخانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، صبح پنج شنبه، دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران علاوه بر اینکه در ورزشگاه کارگران تهران...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، صبح پنج شنبه، دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران علاوه بر اینکه در ورزشگاه کارگران تهران حاضر شد تا جوایز قهرمانی تیم نونهالان سایپا را اهدا کند، یک نیمه از بازی تیم های نونهالان پیکان و ایرانمهر باباخانی را نیز به نظاره نشست. 

دلیل حضور ماجدی در این بازی که در ورزشگاه چمران تهران انجام شد، پالایش عملکرد دو تیم در یک بازی بسیار حساس بود. 
در این میدان تیم فوتبال نونهالان پیکان برای بقا در لیگ برتر نونهالان تلاش می کرد اما امتیاز این بازی در جایگاه جدولی تیم ایرانمهر باباخانی تاثیری نداشت که درنهایت تیم ایرانمهر باباخانی بازی جوانمردانه ای از خود به جا گذاشت و تیم پیکان را با نتیجه 2 بر یک شکست داد که نتیجه حاصله منجر به سقوط تیم نونهالان پیکان شد.
دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران بعد از تماشای این بازی از عملکرد دو تیم ابراز رضایت و بار دیگر تاکید کرد که به حضور خود در بازی های حساس هفته های پایانی دیگر رده ها ادامه خواهد داد.
لازم به ذکر است که آقای علی فیض الله زاده، رئیس دفتر حوزه ریاست هیات فوتبال استان تهران، آقای قاسم موسوی(عضو کمیته فنی و توسعه هیات فوتبال استان تهران، و همچنین آقای محسن طالبی(مشاورامورفرهنگی هیات فوتبال استان تهران) نیز در این بازدید حضور داشت و رئیس هیات فوتبال استان تهران را همراهی کرد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول