:: دوشنبه, 27 فروردین 1403

تقدیر ویژه از تیم های حامی، ایرانمهر، عقاب، پاس قوامین ودژ

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 242 ] - سه شنبه, 1 اسفند 1402
تقدیر ویژه از تیم های حامی، ایرانمهر، عقاب، پاس قوامین ودژ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، در هفته های پایانی لیگ های برتر فوتبال پایه تهران تیم ها انگیزه خود را از دست نداده اند و با اینکه نتایج...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، در هفته های پایانی لیگ های برتر فوتبال پایه تهران تیم ها انگیزه خود را از دست نداده اند و با اینکه نتایج از لحاظ جدولی اهمیتی برای برخی تیم ها نداشته اما با همه قوا مقابل رقبای خود ظاهر شده اند.

در هفته بیست و نهم لیگ برتر نونهالان تیم حامی دست به کار بزرگی زد و موفق شد تیم آریا پارس را از سد راه بردارد تا حریفش برای ماندن در لیگ برتر منتظر هفته آخر باشد.تیم فوتبال نونهالان شاهین هم که نتیجه بازی با تیم فوتبال نونهالان پارسیان جوان ایرانیان تاثیری در جایگاه جدولی اش نداشت، موفق شد این تیم را شکست دهد که ریاست هیات فوتبال به طور جداگانه از مدیر این باشگاه تقدیر کرد.

تیم حامی در رده نوجوانان نیز تیم کیانمهر را برد تا حریفش برای ماندن در لیگ منتظر هفته پایانی باشد.

 در رده جوانان تیم ایرانمهر درحالی که سقوطش به دسته پایین تر قطعی شده تیم پارسیان جوان را شکست داد.

در رده امیدها تیم عقاب با وجود بی اهمیت بودن نتیجه بازی با پدیده غرب موفق شد این تیم را مغلوب کند و حریفش را در موقعیت خطرناکی قرار دهد.

 تیم امید پاس قوامین هم با وجود اینکه از نتایج دیگر بازی ها آگاهی داشت، یک امتیاز از پیکان گرفت و مانع قهرمانی زود هنگام این تیم شد و به تیم نیروی زمینی امید تازه ای بخشید.

 اما بازی های جوانمردانه در هفته های اخیر به همین چند دیدار ختم نمی شود. تیم امید دژ که بقایش در لیگ برتر قطعی شده از سد تیم ماهور ری گذشت تا حریفش برای ماندن در لیگ انتظاردو هفته پایانی را بکشد.

لازم به یاد آوری است که هیات فوتبال استان تهران همه بازی های لیگ های پایه را پالایش می کند و خوشبختانه در هفته های اخیر انگیزه در میان همه تیم ها موج می زند که این موضوع رضایت دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران را به دنبال داشته است.

ریاست محترم هیات فوتبال استان تهران با تقدیرویژه ازتیم هایی که جوانمردی را در هفته های پایانی رعایت کرده اند بار دیگر از همه تیم های فعال در رده های پایه خواست تا پایان بازی ها با انگیزه مقابل رقبای خود حاضر شوند تا هیچ حرف و حدیثی به وجود نیاید.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول