:: یکشنبه, 31 تیر 1403

استعداد یابی 200 بازیکن در یک روز بارانی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 390 ] - جمعه, 27 بهمن 1402

استعداد یابی 200 بازیکن در یک روز بارانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، در ادامه پروژه استعدادیابی بازیکنان فوتبال در رده سنی جوانان امروز نیز تعداد 200 بازیکن از شهرستان های ش... 5 out of 5 based on 3 ratings.
استعداد یابی 200 بازیکن در یک روز بارانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، در ادامه پروژه استعدادیابی بازیکنان فوتبال در رده سنی جوانان امروز نیز تعداد 200 بازیکن از شهرستان های ش...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، در ادامه پروژه استعدادیابی بازیکنان فوتبال در رده سنی جوانان امروز نیز تعداد 200 بازیکن از شهرستان های شهرقدس، ورامین، قرچک و پاکدشت توسط استعدادیاب های هیات فوتبال استان تهران مورد ارزیابی و سنجش فنی قرار گرفتند. نفرات برگزیده به تیم جوانان ایران معرفی خواهند شد.

دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران که تاکید بسیاری به ادامه فرایند استعدادیابی در سطح فوتبال استان تهران دارد، درباره اجرای این پروژه گفت:« از تمام زحمت کشانی که در یک روز بارانی تلاش کردند مراسم استعداد یابی را برگزار کنند تقدیر و تشکر می کنم. از آقای پودیه و همکارانش؛ همچنین متولیان هیات فوتبال و تمام فوتبال آموزانی که در این مناطق حضوری فعال داشته اند کمال قدردانی را دارم. این یک مشارکت جمعی است که انشا الله با حمایت فعالان این حوزه و خانواده ها درآینده نه چندان دور بازیکنانی که می توانند به تیم های ملی کمک کنند شناسایی شوند.»

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول