:: دوشنبه, 27 فروردین 1403

استعداد یابی 70 بازیکن در شهر ملارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 264 ] - پنجشنبه, 26 بهمن 1402
استعداد یابی 70 بازیکن در شهر ملارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، هیات فوتبال استان تهران در راستای کشف استعدادهای فوتبال به طور مستمر در حال فعالیت در این زمنه است و به ت...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، هیات فوتبال استان تهران در راستای کشف استعدادهای فوتبال به طور مستمر در حال فعالیت در این زمنه است و به تازگی 70 بازیکن از  شهرستانهای ملارد، شهریار و رباط کریم را مورد پالایش قرار داده است. ورزشگاه شهید سلیمانی ملارد میزبانی این همایش  را به عهده داشته است.

 براساس برنامه ریزی کمیته جوانان هیات فوتبال استان تهران قرار است امروز نیز در شهرهای دماوند، شهر قدس، ورامین و چندین شهر دیگر استعدادیابی های تازه نیز انجام شود تا بازیکنانی که قابلیت درخشش در آینده را دارند شناسایی و به سطوح بالاتر معرفی شوند.
دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران اقداماتی که در راستای کشف استعدادهای تازه انجام شده را بسیار سازنده توصیف کرده و ضمن تقدیر از مسئولانی که دراین بخش ها تلاش می کنند، قصد دارد در سال های آینده برنامه های متفاوتی را برای کشف استعدادهای فوتبالی در دستور کار هیات فوتبال استان تهران قرار دهد.

تصاویر مرتبط
استعداد یابی 70 بازیکن در شهر ملارد

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول