:: دوشنبه, 27 فروردین 1403

میرشاد ماجدی: تا جام جهانی 2026باید تغییر نسل بدهیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 239 ] - پنجشنبه, 26 بهمن 1402
میرشاد ماجدی: تا جام جهانی 2026باید تغییر نسل بدهیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ،    میرشاد ماجدی رئیس هیئت فوتبال استان تهران بعد از تماشای دیدار پیکان و نساجی در ورزشگاه پاس ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران،  میرشاد ماجدی رئیس هیئت فوتبال استان تهران بعد از تماشای دیدار پیکان و نساجی در ورزشگاه پاس قوامین در مقابل خبرنگاران حاضر در ورزشگاه گفت:« از صبح به دو ورزشگاه رفتم چرا که هفته های آخر لیگ نونهالان هست و حرف و حدیث هایی شنیده می شد. ناظران ویژه ای برای بازی ها گذاشتیم و خداراشکر امروز در دو ورزشگاه اتفاقی نیفتاد و بازی ها جوانمردانه بود. به دنبال آن بعد از بازی نونهالان به ورزشگاه دستگردی مراجعه کردم تا بازی تیم پیکان را نگاه کنم. عوامل هیئت فوتبال پیش از من در ورزشگاه بودند تا اگر اتفاقی رخ داد جلوگیری کنیم که خداراشکر اتفاقی نیفتاد.»


ماجدی درباره عملکرد تیم ملی اظهار داشت:«فوتبال ما نتیجه گراست و هر موقع که برنده می شود همه «به به و چه چه» می کنند و زمانی که شکست می خوریم «حیا کن، رها کن» سر داده می شود. فلسفه لیگ و فوتبال ملی یکسان است. یعنی جایی که بازی احساسی می شود رو به توپ های بلند می آوریم. خوشبین و امیدوار هستیم که در فاصله دو سال تا جام جهانی 2026 تغییر نسل و استراتژی داشته باشیم.»

رئیس هیات فوتبال استان تهران درباره اینکه آیا تغییراتی در کادر فنی ایجاد خواهد شد نیز این توضیحات را ارائه کرد:« به عنوان یک فرد فوتبالی می گویم که باید به نظرات سرمربی احترام گذاشت و شاید برخی اعتقاد داشته باشند که باید تغییراتی رخ دهد اما تصمیم با سرمربی است.»

لازم به ذکر است که در زمان بازدید دکتر سید میرشاد ماجدی از بازی پیکان ونساجی مازندران آقای مهندس محمدعلی خالقی راد، دستیار ویژه ریاست هیات فوتبال استان تهران نیز ایشان را همراهی کرد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول