:: یکشنبه, 24 تیر 1403

نظارت ویژه در 2 هفته پایانی لیگ های برتر پایه|صدور دستور جدید از سوی هیات فوتبال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 622 ] - چهارشنبه, 25 بهمن 1402
نظارت ویژه در 2 هفته پایانی لیگ های برتر پایه|صدور دستور جدید از سوی هیات فوتبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، پیرو اطلاعیه قبلی که مقرر شده بود هفته های آخر مسابقات لیگ برتر فوتبال پایه تهران با نظارت دقیق برگزارشو...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، پیرو اطلاعیه قبلی که مقرر شده بود هفته های آخر مسابقات لیگ برتر فوتبال پایه تهران با نظارت دقیق برگزارشود؛ از همه ناظران، داوران، مسئولان، مربیان و بازیکنانی که دراین ایام صادقانه به وظایف خود عمل کرده اند و با رعایت جوانمردی و فتوت مسئولیت های خود را به انجام رساندند، تقدیر و تشکر می شود.

با دستور دکتر سید میرشاد ماجدی، ریاست محترم هیات فوتبال استان تهران اما بار دیگر لازم است یاد آور شود که تدابیر ویژه تر و نظارت و حساسیت بیشتری در دستور کار ناظران هیات فوتبال استان تهران قرار گرفته تا 2 هفته پایانی لیگ برتر فوتبال پایه در فضایی سالم و به دور از هر گونه تخلفی به پایان برسد.
لازم به تذکر و یادآوری دوباره است که چنانچه گزارش تخلفی از سوی ناظران ویژه به هیات فوتبال ارسال شود، برخوردی شدید و غیرقابل گذشت با خاطی یا خاطیان انجام خواهد شد.
بنابراین از همه مسئولان تیم ها، مربیان و بازیکنان بار دیگر درخواست می شود به دور از هیاهو، هرج و مرج و مسائل ناجونمردانه همه نیرو و ذهن خود را معطوف به اجرای یک بازی جوانمردانه کنند.
هیات فوتبال استان تهران بار دیگر از همه افرادی که در راه برگزاری بازی های عادلانه و جوانمردانه تلاش کرده اند تقدیر و تشکر می کند و برای همه تیم ها در 2 هفته پایانی آرزوی توفیق دارد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول