:: شنبه, 26 خرداد 1403

احمدرضا براتی عضو کارگروه ویژه اصلاحات AFC شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 235 ] - سه شنبه, 24 بهمن 1402
احمدرضا براتی عضو کارگروه ویژه اصلاحات AFC شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ،   دکتر احمدرضا براتی،  نائب رئیس اول هیات فوتبال استان تهران  و عضو هیات رئیسه فدراسیون ف...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، دکتر احمدرضا براتی، نائب رئیس اول هیات فوتبال استان تهران و عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به سمت عضو کارگروه ویژه اصلاحات کنفدراسیون فوتبال آسیا منصوب گردید.

کنفدراسبون فوتبال آسیا در همین راستا اطلاعیه ای به شرح ذیل منتشر کرد:

کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) با انتصاب رئیس، معاون و اعضای کارگروه ویژه اصلاحات AFC برای دوره 2023 تا 2027، بر تعهد خود برای حفظ بالاترین استانداردهای حکمرانی مطلوب بیشتر تاکید کرد.
نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا هاشم حیدر به عنوان رئیس کارگروه ویژه اصلاحات کنفدراسیون فوتبال آسیا و رئیس فدراسیون های عضو ASEAN به عنوان معاون این کارگروه منصوب شدند.
کوزو تاشیما و کانیا کیومانی از اعضای شورای فیفا و همچنین دکتر احمدرضا براتی، حقوقدان ورزشی و داور دادگاه عالی ورزش CAS از جمهوری اسلامی ایران، ترکیب این کارگروه را تکمیل می کنند.
هیات رییسه کنفدراسیون فوتبال آسیا در سومین نشست خود که در تاریخ 30 آذر 1402 در جده عربستان برگزار شد، پیشنهاد تشکیل کارگروه ویژه اصلاحات AFC را تصویب کرد.
سپس شیخ سلمان به اقدامات موثر این کنفدراسیون برای انطباق با بالاترین استانداردهای اخلاقی و مدرن سازی ساختارهای مدیریتی آن در سال های اخیر اشاره کرد و در عین حال بر اهمیت حفظ کنفدراسیون فوتبال آسیا در خط مقدم اجرای بهترین شیوه های حکمرانی در سال های آینده تأکید کرد. 
این کارگروه، از تطابق مستمر اساسنامه، مقررات و آیین نامه های کنفدراسیون فوتبال آسیا با تغییرات پیش بینی شده فیفا اطمینان حاصل می کند و در عین حال بررسی های لازم را در مورد اصلاحات بیشتر جهت انطباق وضعیت کنفدراسیون با شرایط و تحولات جاری انجام خواهد داد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین سرمربی لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین دروازه بان لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین بازیکن لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول