:: شنبه, 26 خرداد 1403

اطلاعیه درباره دیدار تیم های نونهالان پارسیان و پارس پایتخت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 725 ] - یکشنبه, 22 بهمن 1402

اطلاعیه درباره دیدار تیم های نونهالان پارسیان و پارس پایتخت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، کمیته برگزاری مسابقات هیات فوتبال استان تهران پیرامون دیدار تیم های پارسیان و پارس پایتخت از سری مسابقات ... 4 out of 5 based on 3 ratings.
اطلاعیه درباره دیدار تیم های نونهالان پارسیان و پارس پایتخت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، کمیته برگزاری مسابقات هیات فوتبال استان تهران پیرامون دیدار تیم های پارسیان و پارس پایتخت از سری مسابقات ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، کمیته برگزاری مسابقات هیات فوتبال استان تهران پیرامون دیدار تیم های پارسیان و پارس پایتخت از سری مسابقات لیگ برتر نونهالان استان تهران اطلاعیه ای را به شرح ذیل صادر کرد:

مسابقه تیم های پارسیان و پارس پایتخت باید راس ساعت 12 روز پنجشنبه مورخ 1402/11/19 برگزار می گردید که بر همین اساس مسابقه راس ساعت مذکور آغاز شد.
اما به دلیل تداخل این دیدار با مسابقه جام حذفی کشور بین تیم های فجر سپاسی شیراز و نیروی زمینی تهران از ساعت 14 همان تاریخ در ورزشگاه غدیر ، نیمه دوم مسابقه مذکور در تاریخ فوق لغو و در روز بعد برگزار گردید.

شایان ذکر است که موضوع تداخل دو مسابقه 3 روز قبل از برگزاری به سرپرست تیم نونهالان پارسیان اطلاع داده شده  بود  که ایشان اعلام نمودند؛ زمین مجموعه غدیر به طور سالیانه در اختیار باشگاه پارسیان است و با توجه به هماهنگی مدیریت  این مجموعه با سازمان لیگ فوتبال کشور مقرر گردیده  مسابقه جام حذفی از ساعت 15 آغاز شود.

متاسفانه در جریان برگزاری نیمه اول مسابقه نونهالان اعلام می گردد هماهنگی فوق الذکر انجام نپذیرفته است؛ همچنین با توجه به زمان پرواز بازگشت تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز برگزاری مسابقه با تاخیر امکان پذیر نمی باشد. بنابراین برگزاری نیمه دوم مسابقه پارسیان و پارس پایتخت با توجه به شرایط به وجود آمده امکان پذیر نبود.

لذا باتوجه به بررسی های به عمل آمده و روشن شدن قصور انجام پذیرفته از سوی مدیریت مجموعه غدیر که می بایست در این خصوص پاسخگو باشند، کمیته مسابقات هیات فوتبال نیمه دوم مسابقه مذکور را به دلیل حساسیت هفته های پایانی و جلوگیری از بی نظمی های احتمالی در جدول مسابقات با تاخیر 24 ساعته برگزار نموده است.

قابل ذکر است؛ هیات فوتبال استان تهران در هر فصل مسابقاتی نزدیک به 3هزار بازی رسمی برگزار می نماید که مطمئنا این چنین اتفاقاتی با توجه به حجم بالای برگزاری رقابت ها گاها اجتناب ناپذیر است، اما به دور از هر گونه پیش داوری مطمئنا کمیته برگزاری مسابقات هیات فوتبال استان تهران در این خصوص مقصر نمی باشد. همچنین اگر کمیته مسابقات هیات فوتبال استان تهران در جریان این موضوع قرار گرفته بود مطمئنا اجازه آغاز مسابقه مذکور را نمی داد و با هماهنگی های لازم در خصوص تغییر زمان بازی و یا تغییر محل برگزاری مسابقه اقدام می نمود.
این اطلاعیه جهت تنویر افکار عمومی منتشر می گردد و امید است از این پس دیگر شاهد چنین ناهماهنگی هایی نباشیم.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین سرمربی لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین دروازه بان لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین بازیکن لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول