:: چهارشنبه, 30 خرداد 1403

مسعود شجاعی: تصورم از برگزاری کلاس مربیگری تغییر کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 843 ] - یکشنبه, 22 بهمن 1402
مسعود شجاعی: تصورم از برگزاری کلاس مربیگری تغییر کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، مسعود شجاعی، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران موفق شده دوره مربیگری سطح B فوتبال آسیا را با موفقیت سپری...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، مسعود شجاعی، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران موفق شده دوره مربیگری سطح B فوتبال آسیا را با موفقیت سپری کند. شجاعی که به گفته حیدرشریفی(استاد کلاس مربیگری) جزو شرکت کندگان ممتاز در این دوره آموزشی محسوب می شود، بعد از پشت سر گذاشتن کلاس مربیگری درجه فوتبال آسیا گفت:« ابتدا باید از برگزار کنندگان کلاس مربیگریB فوتبال آسیا و اساتید آن تشکر ویژه کنم. پیش از شروع کلاس مربیگری آقای دکتر سید میرشاد ماجدی در محل برگزاری کلاس حاضر شدند واعلام کردند شرایط حضور درکلاس ها آرام، آرام دشوارتر خواهد شد و متد آموزشی نیز سخت تر می شود. بدون تعارف بگویم که قبلا شنیده بودم که برگزاری این کلاس ها جدی گرفته نمی شود. شنیده بودم که کلاس ها سرسری برگزار خواهد شد اما در این کلاس چنین اتفاقی رخ نداد.»

شجاعی با ابراز خرسندی از نحوه آموزشی که درکلاس مربیگری درجه Bفوتبال آسیا پیش گرفته شد، ادامه داد:« به شخصه تجربه بسیار خوبی را از حضور دراین کلاس کسب کردم. در جریان حضور دراین کلاس گاهی پیش آمد به دلیل شرکت در تمرینات تیم باشگاهی ام با اجازه اساتید محترم یک ساعت زودتر به محل تمرین بروم اما هم من و هم دیگر شرکت کنندگان سعی کردیم تا جای ممکن حضور درکلاس ها را از دست ندهیم ودر تمام ساعات کلاس تئوری و عملی حضور داشته باشیم. به جرات می توانم بگویم دوره ای برگزار شد که هیچ کس حوصله اش سر نرفت؛ دوره بسیار پویایی بود. آن تصوری که از برگزاری کلاس مربیگری داشتم این جا رخ نداد و اساتید به خوبی توانستند با شاگردها ارتباط تنگاتنگ برقرار کنند.»

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و سرمربی کنونی باشگاه هوادار تهران در پایان صحبت هایش به نکته جالبی اشاره کرد:« فکر نمی کردم بار علمی در این کلاس به گونه ای باشد که نصف یک دفترچه 100 برگ را نکته یادداشت کنم. امیدوارم تمام موارد که در این کلاس یاد گرفتم در ادامه راه مربیگری به من کمک کند. هرچند که ثمره حضور درکلاس مربیگری را همین حالا هم دیدم و درجریان حضور درکلاس وقتی به تمرین تیمم می رفتم این تفاوت را احساس می کردم. امیدوارم در ادامه راه بتوانم به خوبی از علومی که یاد گرفتم استفاده کنم و همه دوستانی که دراین کلاس شرکت کرده اند باعث افتخار اساتید شوند.»

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

برترین سرمربی لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

برترین دروازه بان لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

برترین بازیکن لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول