:: شنبه, 26 خرداد 1403

میرشاد ماجدی: همه ما درهر جایگاهی شاگرد هستیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 280 ] - یکشنبه, 22 بهمن 1402
میرشاد ماجدی: همه ما درهر جایگاهی شاگرد هستیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران،   دکتر سید میرشاد ماجدی در مراسم اختتامیه کلاس مربیگری سطح B   فوتبال آسیا این سخنان را به...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، دکتر سید میرشاد ماجدی در مراسم اختتامیه کلاس مربیگری سطح B  فوتبال آسیا این سخنان را به زبان آورد:« اساتید محترم نسبت به درخواست های اولیه ما که دراین کلاس مطرح کردیم خیلی جلو تررفتند ومتد متفاوتی را آموزش دادند. دست همه آن ها درد نکند وبه همه خدا قوت می گویم. چه قدر خوب است در بحث تغییر از حالت مونولوگ به دیالوگ تبدیل شده و درنهایت به خرد جمعی دست یابیم. من در روز اول برگزاری کلاس مربیگری سطح Bکنفدراسیون فوتبال آسیا از همین جا اعلام کردم که دوران اینکه من به عنوان یک مدرس یکسری دروس را تبدیل به پاورپوینت کنم و روی صفحه نمایش به شما تدریس کنم، گذشته است. خوشحالم که اساتید ما درواقع مسیری را طی کردند که کلاس ها از این حالت خارج شده و به کلاسی پرگفتمان تبدیل گردد که شاگرد و استاد با هم تعامل کلامی باشند وبه اصطلاح یکی شما بگویید یکی استاد.»

رئیس هیات فوتبال استان تهران در ادامه صحبت های خود به نکته مهمی اشاره کرد:« باید به همه شرکت کنندگان درکلاس و حاضران اعلام کنم که همه ما درهرجایگاهی که قرار داریم شاگرد هستیم. در فوتبال شما نمی توانی یک ثانیه بعد خودت را پیش بینی کنی. درفوتبال اتفاقاتی رخ می دهد که برای همه عجیب است. در خلال برگزاری جام ملت های آسیا وقتی بازی ایران مقابل سوریه تمام شد من نگران شدم و گفتم ای وای مقابل ژاپن قرار است چه کار کنیم. بازی با ژاپن که تمام شد من گفتم ما قهرمان جام می شویم اما رفتیم و به قطر باختیم و از رسیدن به فینال باز ماندیم. فوتبال همین است. بازی ثانیه ها و هیچ کس نمی تواند یه درستی چند ثانیه بعد خودش را در جریان یک بازی مهم پیش بینی کند.»

رئیس هیات فوتبال استان تهران در ادامه صحبت های خود از آقای دکترحسین ذکایی بابت کمک به برگزاری کلاس های و تدریس برخی دروس مربوط به حوزه رسانه و فوتبال درکلاس مربیگری B فوتبال تقدیر کرد. وی همچنین صمیمانه تلاش های کمیته آموزش هیات فوتبال استان تهران به خصوص آقای امیر محبی، رئیس کمیته آموزش را درراه برگزاری کلاس های مربیگری بسیار سازنده توصیف کرد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین سرمربی لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین دروازه بان لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین بازیکن لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول