:: دوشنبه, 31 اردیبهشت 1403

پیام تسلیت هیات فوتبال تهران در پی درگذشت غلامرضا بهروان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 303 ] - سه شنبه, 17 بهمن 1402
پیام تسلیت هیات فوتبال تهران در پی درگذشت غلامرضا بهروان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، صبح امروز خبری تلخ جامعه فوتبال را در شوک فرو برد. غلامرضا بهروان چهره پرسابقه عرصه مدیریت فوتبال ایران ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران،صبح امروز خبری تلخ جامعه فوتبال را در شوک فرو برد. غلامرضا بهروان چهره پرسابقه عرصه مدیریت فوتبال ایران به طور ناگهانی، دار فانی را وداع گفت و به دیار باقی شتافت. بهروان از مسئولان خوشنام حوزه مدیریت در ورزش به حساب می آمد که خدماتش در سازمان لیگ فوتبال ایران هیچ گاه از یادها نخواهد رفت. بهروان پیش از آنکه در سازمان لیگ مسئولیتی مهم را به دوش بکشد در هیات فوتبال استان مازندران نیز منشاء خدمات و تحولات بسیاری بود. وی سابقه حضور در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال را نیز در کارنامه درخشان مدیریتی خود داشت که در این حوزه نیز بسیار اثر گذار بود.

هیات فوتبال استان تهران ضمن تقدیر از زحمات بسیاری که غلامرضا بهروان برای ورزش ایران کشید، ضایعه درگذشت این مدیردوست داشتنی را به جامعه ورزش به خصوص فوتبال ایران تسلیت عرض می نماید و برای بازماندگان آن مرحوم از درگاه خداوند متعال آرزوی صبر و شکیبایی دارد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول