:: دوشنبه, 31 اردیبهشت 1403

میرشاد ماجدی: تیم ملی انتقام سختی از ژاپن گرفت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 159 ] - شنبه, 14 بهمن 1402
میرشاد ماجدی: تیم ملی انتقام سختی از ژاپن گرفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران به دنبال پیروزی ارزشمند تیم ملی فوتبال ایران مقابل ژ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران به دنبال پیروزی ارزشمند تیم ملی فوتبال ایران مقابل ژاپن و رسیدن به جمع چهار تیم نهایی هجدهمین دوره جام ملت های فوتبال آسیا، گفت:« این پیروزی را به مردم ایران تبریک عرض می کنم و امیدوارم بردها تا رسیدن به جام قهرمانی آسیا ادامه داشته باشد. برد مقابل تیم ملی فوتبال ژاپن با اقتدار خاصی بعد از سال ها به دست آمد و باعث شادی دل مردم و جامعه فوتبال ایران شد. این برد یک انتقام سخت از ژاپن بود و باید به مجموعه کادر فنی و بازیکنان تیم ملی ایران بابت کسب این پیروزی بزرگ افتخار کرد.» 

رئیس هیات فوتبال استان تهران در ادامه صحبت های خود این جملات را به زبان آورد:« بی صبرانه در انتظار قهرمانی تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا هستیم. امیدوارم بازیکنان و کادر فنی زحمت کش تیم ملی فوتبال ایران بتوانند با پیروزی در بازی های باقی مانده، جام قهرمانی را بعد از سال های طولانی به ایران بیاورند و باعث شادی مردم عزیز ایران شوند.»

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول