:: دوشنبه, 31 اردیبهشت 1403

شرکت درکلاس مدیریت فوتبال برای سرپرست ها اجباری شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 301 ] - چهارشنبه, 11 بهمن 1402

شرکت درکلاس مدیریت فوتبال برای سرپرست ها اجباری شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، هیات فوتبال استان تهران قصد دارد برای نخستین بار در تاریخ برگزاری بازی های لیگ برتر فوتبال پایه تهران، ک... 5 out of 5 based on 1 ratings.
شرکت درکلاس مدیریت فوتبال برای سرپرست ها اجباری شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، هیات فوتبال استان تهران قصد دارد برای نخستین بار در تاریخ برگزاری بازی های لیگ برتر فوتبال پایه تهران، ک...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، هیات فوتبال استان تهران قصد دارد برای نخستین بار در تاریخ برگزاری بازی های لیگ برتر فوتبال پایه تهران، کلاس آکادمی مدیریت فوتبال را برای سرپرستان تیم ها برگزار نماید.

سرفصل هایی همچون ؛ سازمان و ساختار جهانی فوتبال، فدراسیون های بین المللی ورزشی، مدیریت رویدادها، حفاظت از حقوق کودکان، مسئولیت های اجتماعی و مواردی از این دست به شرکت کننده ها آموزش داده خواهد شد؛ ضمن اینکه قرار است در این دوره های آموزشی هوش هیچانی هم برای سرپرست ها تدریس شود.
دانش آموختگان دوره آکادمی مدیریت فوتبال آسیا وظیفه آموزش در این دوره از کلاس ها را به عهده خواهند داشت.
مهم ترین اهداف در برگزاری کلاس های سطح 3 آکادمی مدیریت فوتبال علاوه بر حرفه ای سازی این است که اطمینان حاصل شود ذی نفع ها در فوتبال به طور کامل با دانش و مهارت های لازم در این حوزه آشنا شوند.
حضوردر این دوره آموزشی سبب می شود سرپرست های تیم های لیگ برتری به هیات های فوتبال استانی، در جهت دستیابی به چشم انداز و ماموریت مربوطه با داشتن تکنیک های مدیریتی به روز و بهترین شیوه های عملیاتی کمک کنند.
 از فصل آینده فقط به سرپرست هایی اجازه نشستن روی نیمکت تیم های پایه لیگ برتر استان تهران داده خواهد شد که این دوره آموزشی را با موفقیت پشت سر گذاشته باشند.
شرایط، ضوابط و همچنین تاریخ برگزاری دوره های آموزشی از طریق سایت هیات فوتبال استان تهران اطلاع رسانی خواهد شد و تیم های شرکت کننده موظف هستند سرپرست های خود را در این دوره آموزشی شرکت دهند.
لازم به توضیح است که حضور در این دوره های آموزشی در آینده برای تیم های حاضر در سطوح پایین تر نیز اجباری خواهد شد و سرپرست های این تیم ها نیز موظف به پشت سر گذاشتن دوره های آموزشی خواهند بود.
دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران با تاکید بر برگزاری این کلاس ها به حرفه سازی سطح برگزاری رقابت های پایه در تهران تاکید کردند.مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول