:: شنبه, 26 خرداد 1403

میرشاد ماجدی: فوتبال برای پا برهنه ها است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 298 ] - یکشنبه, 8 بهمن 1402

میرشاد ماجدی: فوتبال برای پا برهنه ها است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، تفاهم نامه فدراسیون فوتبال با ستاد توانمند سازی محلات کمتر برخوردار برای کودکان بی سرپرست فوتبالیست با ح... 5 out of 5 based on 1 ratings.
میرشاد ماجدی: فوتبال برای پا برهنه ها است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، تفاهم نامه فدراسیون فوتبال با ستاد توانمند سازی محلات کمتر برخوردار برای کودکان بی سرپرست فوتبالیست با ح...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، تفاهم نامه فدراسیون فوتبال با ستاد توانمند سازی محلات کمتر برخوردار برای کودکان بی سرپرست فوتبالیست با حضور مهدی تاج(رئیس فدراسیون فوتبال)، علی آقامحمدی (عضو هیات مدیره باشگاه استقلال)، مجید جلالی (رئیس دپارتمان پیشرفت و توسعه)، علی تارقلی زاده( رئیس دپارتمان بین الملل)، ایراهیم شکوری( رئیس کمیته آموزش) و هدایت ممبینی( دبیر کل) و سید میرشاد ماجدی(رئیس هیات فوتبال استان تهران وعضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال)، امضا شد.

سید میرشاد ماجدی در جریان برگزاری مراسم تفاهم نامه با ستاد توانمند سازی محلات کم برخوردار این جملات را به زبان آورد:«آقای آقامحمدی از 2سال پیش این کار را با فلسفه ای که خودش داشت، استارت زد. فوتبال برای پابرهنه هااست. چشم انداز این است که از دلِ ده کوره ها بازیکنان را به سطح بالا برسانیم. با تغییر یک زندگی ممکن است یک نسل تغییر کند. دربعد کارهای مالی و مادی، فدراسیون فوتبال می تواند خیلی کمک کند. حس می کنم تمام هیات ها هم می توانند شرکت کنند و ما استارت کار را از تهران می زنیم.»
به گفته علی آقا محمدی، رئیس موسسه ستاد توامندسازی محلات کم برخوردارقرار است تا 420هزار استعداد  طی 5سال سازماندهی  شود. در گام های بعدی هدف این است که 60هزار و 120هزار نفرسازماندهی شوند. 

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین سرمربی لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین دروازه بان لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین بازیکن لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول