:: شنبه, 26 خرداد 1403

هشدار مهم هیات فوتبال درباره هفته های پایانی| برخورد انضباطی با متخلفان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1209 ] - سه شنبه, 3 بهمن 1402

هشدار مهم هیات فوتبال درباره هفته های پایانی| برخورد انضباطی با متخلفان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، حساسیت هفته های پایانی لیگ های پایه باعث شده به دستور دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهرا... 2 out of 5 based on 3 ratings.
هشدار مهم هیات فوتبال درباره هفته های پایانی| برخورد انضباطی با متخلفان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، حساسیت هفته های پایانی لیگ های پایه باعث شده به دستور دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهرا...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، حساسیت هفته های پایانی لیگ های پایه باعث شده به دستور دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران کارگروه ویژه ای برای رصد و نظارت بر بازی های هفته های پایانی تشکیل  و صحت تمام مسابقات انجام شده، مورد راستی آزمایی قرار بگیرد.
در همین راستا ریاست هیات فوتبال استان تهران برای از بین رفتن شائبه های احتمالی ضمن تاکید به استفاده از بهترین داوران و ناظران خواستار پالایش و رصد جدی کارگروه ویژه نظارت در هفته های پایانی شده اند.

لازم به یاد آوری است چنانچه در برگزاری مسابقات انجام شده گزارش هایی مبنی بر تبانی یا کم کاری از سوی ناظران و کارگروه ویژه ارسال و تخلفات احتمالی اثبات شود، در راستای احقاق حقوق تیم هایی که موارد اخلاقی را رعایت کرده اند ضمن ارجاع پرونده متخلفین به کمیته انضباطی و کمیته اخلاق، شدید ترین برخورد ها با متخلفان احتمالی انجام خواهد شد.

به همین دلیل هیات فوتبال استان تهران ضمن تقدیر از تیم هایی که همواره اصول حرفه ای و اخلاقی را رعایت و همواره تلاش کرده اند بر مدار صحت و درستی حرکت کنند از همه مدیران، مربیان، بازیکنان و دیگر عوامل تیم ها می خواهد مانند همیشه انرژی خود را روی انجام بازی جوانمردانه متمرکز کنند.

بار دیگر یاد آور می شود که همه تیم های میزبان ملزم به تصویربرداری ویدیویی از بازی های خود خواهند بود و براساس قوانین باید پس از پایان مسابقه یک نسخه از فیلم تهیه شده را به ناظر بازی تحویل دهند.

هیات فوتبال استان تهران ضمن قدردانی دوباره از تیم هایی که همواره به اصول اخلاقی و جوانمردی پایند بوده اند بار دیگر به انجام فوتبالی پاک در هفته های پایانی لیگ های پایه تاکید دارد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین سرمربی لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین دروازه بان لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین بازیکن لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول